Dünyanın en iyi eğitim sistemlerinden birisine sahip olan Kanada, öğrencilere başka hiçbir ülkede sunulmayan avantajlar sağlıyor. Kanada eğitim fiyatları bu sunulan avantajlar arasında öne çıkmaktadır. Kanada Eğitim Sistemi yabancı öğrencilere birçok farklı alanda programlar sunmaktadır.

Kanada Kültür Merkezi, Kanada eğitim başvurularında tam yetkilidir! Türkiye’nin Kanada’ya özgü ilk ve tek danışmanlık hizmet sağlayan kuruluşuyla Kanada eğitim başvurunuzu güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

Kanada Eğitim Fiyatları Ne Kadar ? 

Kanada eğitim fiyatlarını birçok alt kategoriye ayırabiliriz. Lise çağlarından başlayarak, yüksek lisans ve doktoraya kadar oldukça geniş bir yelpazede öğrenciler eğitim alabilir.

Kanada’da eğitim başvurusu yapmak deneyim ve güven gerektirir. Kanada Kültür Merkezi ile Kanada eğitim programlarına başvurunuzu güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

Kanada Lise Eğitimi Fiyatları Ne Kadar ?

Kanada lise eğitimi için öğrencilerin karşısına birçok program çıkmaktadır. Devlet liseleri ve özel liseler arasında ücretler farklılıkları mevcuttur. Kanada lise eğitimi alanında kendini kanıtlamış programlara sahiptir.

Kanada lise eğitimi fiyatları ortalama olarak 13.750 Kanada Doları ile 16.000 Kanada Doları arasında değişiklik göstermektedir. Lise eğitimi hakkında detaylı bilgi almak için: Kanada Liseleri


Kanada Dil Eğitimi Fiyatları Ne Kadar ?

Özellikle İngilizce eğitimi için en iyi seçenek Kanada dil okullarıdır. Kanada dil eğitimi fiyatlarını etkileyen oldukça fazla faktör vardır. Eğitim süresi, haftalık eğitim saati gibi birçok faktör daha Kanada dil okulu fiyatlarını etkilemektedir. Kanada Kültür Merkezi, Kanada dil okulu başvurularında tam yetkilidir. Kanada’da dil eğitimi başvurularınızı Kanada Kültür Merkezi güvencesiyle gerçekleştirebilirsiniz.

Dil Eğitimi Ve Programlar Hakkında Bilgi Almak İçin: Kanada Dil Okulları

*Aşağıdaki ücretler Kanada Kültür Merkezine özel programlardır. Haftalık 30 saat üzerinden ücretlendirilmiştir.

Süre Fiyat (CAD) İndirimli Fiyat (CAD)
4 Hafta 1640 1230
8 Hafta 3280 2460
12 Hafta 4740 3555
24 Hafta 9120 6840
36 Hafta 13680 10260
48 Hafta 18240 13680

 


Kanada Üniversite Fiyatları

Kanada’da üniversite kabulleri merkezi bir sınava bağlı olarak gerçekleştirilmez. Bunun yerine öğrencilerin başvuruları-kabulü prosedüründe ilerlemektedir. Kanada üniversite fiyatlarını etkileyen en önemli faktörlerden biriside seçim yapılacak bölüm ve okuldur.

Kanada üniversite fiyatları ortalama olarak 13.000 Kanada Doları – 25.000 Kanada Doları arasında farklılık göstermektedir. Seçim yapılacak bölüm ve okula bağlı olarak bu tutar azalıp, fen bilimleriyle ilgili bölümlerde artış gösterebilir. Bunun yanı sıra Kanada üniversitelerine katılım sağlayan öğrenciler: Haftada 20 saat yarım zamanlı, eğitim sonrasında tam zamanlı çalışma iznine sahip olabilirler.

Daha Detaylı Bilgi Almak İçin: Kanada Üniversiteleri

“Kanada’da Üniversite Okumanın Avantajları Nedir ?” sorusunu İsmail İNCE yanıtladı.


Kanada Kolej Fiyatları Ne Kadar ?

Kanada Kolejleri çoğunlukla mesleki alanda kendini geliştirmek, bir veya birden fazla alanda uzmanlık kazanmak isteyen öğrenciler için en iyi seçenekler arasında yer almaktadır. Ağırlıklı olarak pratik eğitim sunulmaktadır. Katılım sağlanan programların bir çoğunda ücretli staj mevcuttur. Bunun yanı sıra katılım sağlanan programa bağlı olarak Kanada kolej fiyatları farklılık göstermektedir.

Kanada kolej fiyatları oldukça değişiklik göstermektedir. Yıllık 8900 Kanada Dolarından başlayan ücretlerle Kanada kolejlerinde eğitim alabilirsiniz. Kanada eğitim fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz.

Detaylı Bilgi Almak İçin: Kanada Kolejleri


Kanada Yüksek Lisans Ücretleri Ne Kadar ?

“Kanada yüksek lisans ücretleri ne kadar ?” sorusunu İsmail İNCE yanıtladı. 

Yurtdışında yüksek lisans eğitimi almak isteyen öğrenciler için en iyi seçenek şüphesiz Kanada yüksek lisans programlarıdır. Tezli veya tezsiz olarak programlara katılabilirsiniz. Kanada yüksek lisans ücretleri alternatifi ülkelere göre çok daha makul ve çalışma hakkı sunan eğitim programlarıdır.

Kanada yüksek lisans ücretleri ortalama 14.000 Kanada Doları ile 16.000 Kanada Doları arasında farklılık göstermektedir. Kanada Kültür Merkezi ile Kanada yüksek lisans başvurunuzu güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

 


Kanada Eğitim Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Kanada eğitim başvurusu adımları ve prosedürlerinin dikkatli atılması gereklidir. Kanada’da tüm eğitim programları başvurular doğrultusunda gerçekleştirilir.

Kanada eğitim başvurusu gerçekleştirilecek programlara bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Kanada Kültür Merkezi, Kanada eğitim programları alanında uzman ve başvurularda tam yetkilidir! Kanada eğitim başvuruları deneyim ve güven gerektirir. Kanada Kültür Merkezi deneyimi ile başvurularınızı güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

Kanadayı Bir Bilene Sorun: Hayalleriniz Gerçek Olsun!

Bilgi Formunu Doldurun: Kanada Eğitim Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizinle İletişime Geçsin!