Kanada dil okulları 4 haftadan başlayan programlarla öğrenciler eşsiz eğitim programları sunmaktadır. Özellikle döviz kurlarının bu kadar arttığı günlerde Kanada Doları kuru göz önünde bulundurulduğunda çok daha ekonomik eğitim programları sunduğu görebiliriz.

Kanada dil okulları Taksim ‘de, İstiklal Caddesinde bulunan merkezimizle başvurularınızı güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

Dilerseniz Ofisimize Gelerek, Dilerseniz Ofisimize Gelmenize Gerek Kalmadan Kanada Dil Okullarına Başvrunuzu Gerçekleştiriyoruz. 

Kanada Kültür Merkezi olarak kurulduğu günden itibaren binlerce öğrencinin hayallerini gerçekleştirmesine destek olmuştur.

Dil Okulu Başvuruları Deneyim Gerektirir: Kanada Kültür Merkezinin Deneyimli Danışman Kadrosuyla Güvenle Başvurun!

Kanada Dil Okulları Taksim

Kanada Kültür Merkezi, Kanada dil okulları resmi temsilcisidir. İstanbul’un kalbi olan Beyoğlu, İstiklal Caddesindeki merkezinde hizmet vermektedir. Dil okulu, kolejler, üniversiteler ya da göçmenlik programlarına başvurularınızı Kanada Kültür Merkezi ile gerçekleştirebilirsiniz.

Kanada dil okulları Taksim’deki merkezimizle başvurularınızı güvenle gerçekleştirin!

Neden Kanada Dil Okulları ?

Kanada dil okulları süresi boyunca öğrencilere sağladığı güvenli, kaliteli ve ekonomik dil okulu programlarından dolayı sıklıkla tercih edilmektedir. Kanada, Birleşmiş Milletlerin dünya’nın en yaşanabilir ve güvenli ülkeleri arasında her zaman ilk sıralarda yer almaktadır.

Yüksek yaşam, konaklama kalitesi ve güvenli bir ülke olmasından dolayı Kanada dil okulları programlarını güvenle tercih edebilirsiniz. Yalın ve tüm dünya’da saygın bir İngilizce konuşma/aksanına sahiptir.

Kanada dil okulu programlarına katılan öğrenciler sıklıkla şu şehirleri tercih etmektedir: Toronto, Vancouver, Montreal, Ottawa, Victoria ve Calgary en sık tercih edilen şehirlerden birisidir.  Dünya’nın en yaşanabilir şehirleri arasında yer alan Vancouver’da eğitim almak oldukça iyi seçeneklerden birisidir.

Özellikle Kanada Doları kurunun avantajını düşündüğümüzde Kanada, en iyi seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır.

Neden Kanada’da Dil Eğitimi Almalıyım ?

Kanada dil okulu programları diğer ülkelere nazaran oldukça ekonomik ve öğrencilerin ihtiyaçlarına yönelik eğitim programları sunmaktadır.

Sunulan programların tamamı öğrencilerin ihtiyaçlarına yönelik tasarlanmıştır. Yüksek kaliteli eğitim sistemi  tüm dünya’da kabul görmektedir.

Kaliteli bir İngilizce eğitimi almak için Kanada dil okullarını tercih edebilirsiniz.

Kanada Dil Okulu Programları Ne Zaman Başlar ?

Kanada dil okulu programlarının sabit bir başlangıç zamanı yoktur. Genellikle her pazartesi günü dersler başlamaktadır.  Okullar genellikle saat 09:00 gibi başlamakta, öğleden sonraya kadar devam etmektedir.

Kanada’da yaşam mastaflarını bir kaç kalemde incelemek çok daha faydalı olacaktır.  Konaklama seçenekleri aşağıda yer almaktadır.

 Kanada’da Yaşam Masrafları

Kanada’da yaşam masraflarını etkileyen faktörler vardır. Bunlardan biriside hangi eyalet/şehri tercih ettiğinizdir. Alacağınız ürün/hizmetin fiyatının değişiklik göstermesindeki en önemli etkenlerinden biriside budur.

Ortalama bir öğle yemeğinin kişiye maliyeti 10-15 CAD arasında olacaktır. Ancak Kanada Kültürü gereğince genellikle öğle yemekleri evden temin edilmektedir. 

Market fiyatlarıyla ilgili yorum yapmak oldukça zordur. Tamamen özel bir sektör olduğu için kampanyalar ve rekabet fiyatları etkilemektedir. Ortalam fiyatlar: 500 gr. Ekmek: 4 CAD, 12’li Yumurta: 3-5 CAD arasında değişiklik göstermektedir. Birçok kahve zincirinde 3-7 Dolar arasında dilediğiniz kahveyi alma şansınız vardır.

Ulaşım konusu her eyalette farklılık gösterdiği için Toronto şehrinden örnek vermek çok daha faydalı olacaktır.   Yetişkinler için 3.25 CAD, öğrenciler için 2,10 CAD olarak ücretlendirilir. *Ücretler, alınan kararlardan dolayı değişiklik gösterebilmektedir. Ulaşım paketi alındığı takdirde birim ücreti çok daha fazla düşmektedir. 

Kanada Dil Okulu Süresince Konaklama Ve Konaklama Masrafları

Konaklama seçiminiz maliyeti etkileyecek en önemli etkendir. Maliyetlerin her şehre hatta lokasyona göre dahi değişiklik gösterebileceğini unutmamakta fayda var. Şehir merkezine yaklaştıkça maliyetler artmaktadır.

Kanada Dil Okulu ve Konaklama Başvurularını Kanada Kültür Merkezi ile Gerçekleştirerek Özel Fırsatlardan Yararlanabilirsiniz. Buraya Tıklayarak Bilgi Formunu Doldurunuz.

 Aile yanında konaklama en sık tercih edilen yöntemdir. Kanada devleti ve eğitim alacağınız kurumun anlaşmalı olduğu bir ailenin oda kiralamasıdır. Genellikle sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dahildir. Bu kültüre sahip olmamızdan dolayı öğrencilerin yadırgadığı oluyor. Ancak orayı pansiyon olarak kabul edebilirsiniz. Ortalama aylık maliyet akşam yemeği dahil 700-900 CAD aralığında değişiklik göstermektedir.

 Ev kiralama tercih edilen ancak en masraflı yöntemler arasında yer almaktadır. Kiralayacağınız evlerin ücretini değiştiren en önemli faktör; Şehir merkezine olan uzaklığıdır. Aşağıdaki listede şehirlere göre ortalama ücretler yer almaktadır. Ancak bu ücretlerin altında veya üzerinde olabilir.

  • Toronto – CAD $1,900
  • Vancouver – CAD $1,950
  • Ottawa – CAD $1,300
  • Montreal – CAD $1,050
  • Edmonton – CAD $1,500
  • Calgary – CAD $1,600

Yurtta konaklama bir başka alternatiftir. Sizler gibi uluslararası öğrencilerin kaldığı bu yurtlar: İnsanları daha yakından tanımak, arkadaş edinmek için biçilmiş kaftandır. 750-2000 CAD aralığında değişiklik göstermektedir. Tabi buradaki şehirler ve merkeze olan uzaklık en önemli faktörlerden birisidir.

Aşağıdaki bilgi formunu doldurarak alanında uzman danışmanlarımızın sizinle iletişime geçmesini ve merkezimize özel indirimler hakkında bilgi alabilirsiniz.

Kaynakhttps://www.kanadakulturmerkezi.com/kanada-dil-okullari