Yaşam kalitesi ve refah seviyesiyle dünyanın en yaşanılabilir ülkeleri arasında gösterilen Kanada, hem turistlerin hemde göçmenlerin sıklıkla tercih ettiği adreslerden birisidir.

Kanada başvurusu” kelimesi birçok anlamı taşımaktadır. Detaylandırmak gerekise;

Kanada Vize Başvurusu

Gidiş amacınıza bağlı olarak: Turist vizesi ve öğrenci vizesi olarak ikiye ayırabiliriz.

Kanada Turist VizesiKısa süreli ve turistik amaçlı alınması gereken vize türüdür.

Kanada Öğrenci VizesiAkademik veya dil okulu vbg. programlarda alınan vize türüdür. 6 ay veya 6 aydan daha uzun süreli eğitim programlarına katıldığınız takdirde Kanada öğrenci vizesi almaya hak kazanabilirsiniz.

Kanada Çalışma VizesiKanada’dan iş teklifi aldığınız, davetiyeniz geldiği takdirde gerçekleştirebileceğiniz vize başvuru türüdür.

Kanada vizesi başvurularında aşamalar ve türler karıştırılabilmektedir. En doğru Kanada vizesi başvurunuzu gerçekleştirmek için Türkiye’nin Kanada’ya özgü ilk ve tek organizasyonu olan merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Kanada Göçmenlik Başvurusu

Yeni bir yaşama adım atmak, dünyanın en yaşanılabilir ülkelerinden birisinde hayatınıza devam etmek istiyorsanız; Kanada göçmenlik başvuruları tamda aradığınız program.

Her yıl göçmen alımı gerçekleşmektedir. Hatta Kanada Göçmenlik Bakanı: 2020 yılına kadar 1 milyon göçmen alınacağınız söylemişti. (Kaynak: Kanada 2020 Yılına Kadar 1 Milyon Göçmen Alacak)

Birçok farklı göçmenlik başvuru türü mevcuttur. Bunların arasında seçim yapmak, hangi türün daha uygun olduğunu belirlemek en önemli aşamadır.

Hayatınızdaki en büyük değişikliklerden birisini gerçekleştireceksiniz.  Uzman bir danışmandan alacağınız bilgiler doğru karar vermeniz konusunda en büyük yardımcınız olacaktır. Detaylı bilgi sahibi olmak için merkezimizle iletişime geçebilirsiniz.