Kanada 3 aylık dil okulu programlarının tercih edilmesindeki en önemli sebeplerden biriside sunduğu ekonomik ve kaliteli eğitim programlarıdır. Özellikle kısa süreli eğitim programlarında öğrencilerin en iyi performans ve verimi alabilmesi için birçok özel program sunulmaktadır.

Toronto, Vancouver, Ottawa veya Montreal eğitim alabileceğiniz en iyi seçenekler arasında yer almaktadır. Kanada’nın en seçkin okullarında dil eğitimi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Aşağıdaki bilgi formunu doldurarak alanında uzman danışmanlarımızın sizinle iletişime geçmesini ve merkezimize özel indirimler hakkında bilgi alabilirsiniz.

Kanada 3 Aylık Dil Okulu Programları Nelerdir ?

Öncelikle olarak Kanada 3 aylık dil okulu programı sonundaki hedefinizin ne olacağını belirlemeli, buna göre tüm çalışma planını ilerletmeliyiz.

Kısa süreli dil eğitim programlarında genellikle genel İngilizce veya iş İngilizcesine dair eğitimler tercih edilmektedir.

Ortalama her pazartesi başlayan Kanada dil okullarıistediğiniz hafta sayısı kadar eğitim vermektedir. Kanada dil kurslarının sunmuş olduğu 3 aylık dil kursu programlar arasında en sık tercih edilenlerdendir.

“Kanada dil okulu başvuruları nasıl yapılır ?” sorusunu İsmail İNCE yanıtlıyor.

3 aylık dil kursu fiyatlarının hem ekonomik olması hemde İngilizce veya Fransızca bilginizi iletebilmeniz noktasında önemli bir rol oynadığı için sıklıkla tercih edilmektedir.

Kanada’da Ortalama 3 Aylık Dil Kursu Ücreti

Belirtilen rakamlar ortalama olmakla beraber, kalacağınız şehir ve eğitim alacağımız kurum bu ücreti etkileyen faktörlerden birisidir.

Ortalama ücretler; Bir öğrencinin okul ücreti, konaklama masrafı, ulaşım ve şahsi giderleri dahilinde ortalama olarak aylık 2000 CAD ve benzeri bir tutara tekabül etmektedir.

Aşağıdaki bilgi formunu doldurarak alanında uzman danışmanlarımızın sizinle iletişime geçmesini ve merkezimize özel indirimler hakkında bilgi alabilirsiniz.

Kaynak: https://www.kanadakulturmerkezi.com/kanada-dil-okullari