Kanada’nın en büyük ikinci şehri, Paris’ten sonra dünya’nın en fazla Fransızca konuşulan şehri Montreal, Kanada yaz okullarına katılan öğrencilere ekonomik ücretlerle iyi bir eğitim fırsatı sunuyor. Montreal yaz okulları Outremont, Westmount, Pointe Claire, Laval, Longeuil ve diğerleri dahil olmak üzere şehir genelindeki bölgelerin yanı sıra Montreal şehir merkezindeki kamplar da dahil olmak üzere birçok şehirde eğitim bekler. Çocuk kampı, yaz aylarında eğlence ile öğrenmeyi birleştirmenin benzersiz bir yoludur.

 Neden Montreal Yaz Okullarında Eğitim Almalıyım ?

Genellikle 18 yaş altındaki öğrencilerin katılım sağladığı Kanada yaz okulları, öğrencilerin genç yaşta vizyon sahibi ve parlak bir geleceğe adım atmasına katkı sağlamaktadır.

Dünya’nın en iyi 500 üniversitesinde yer alan, Kanada’nın en iyi üniversiteleri arasında gösterilen University Of Mc Gill’de öğrenciler eğitim alabilir.

Şimdi Bilgi Formunu Doldurun: Montreal Yaz Okulları Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizinle İletişime Geçsin !

University Of McGill

 Montreal’de İngilizce veya Fransızca yaz okulu denildiğinde en cazip destinasyonlardan birisini McGill Üniversitesidir.. Yüksek kalitedeki eğitimi, muhteşem doğası, seçkin yaz okulu programları ile McGill Summer Camps yaz okulları pek çok öğrenci için unutulmaz bir yaz anlamına gelmektedir. Kanada’da üniversite, kolej veya lise kampüslerinde yaz okulu programlarına katılabileceğiniz gibi aynı zamanda aile yanında konaklayarak kampüs dışı yaz okullarına da gidebilirsiniz.

 Doğasının güzelliği ve açık hava sporlarında önde gelen bir ülke olması nedeniyle pek çok yaz okulu programı kapsamında spor aktiviteleri ağırlıklı yer tutar. Bununla beraber yaz kampına katılmak isteyen öğrenciler için de ideal ülke Kanada olacaktır. Ayrıca Kanada yaz okulları zengin gezi programları ile de öğrencilerin yaz tatilini çok daha keyifi kılar.

Program uzunluğu 1-5 hafta
Program Başlangıç ​​Tarihleri 2019: 30 Haz, 7 Tem, 14 Tem, 21 Tem, 28 Tem
Dil Seviyeleri Herhangi bir seviye
Yaş gereksinimi 8-17 yıl

1 hafta Haziran 30, Tem 7, Tem 14, Tem 21, Tem 28 $ 2080
2 hafta Haziran 30, Tem 7, Tem 14, Tem 21 $ 3360
3 hafta Haziran 30, Tem 7, Tem 14 $ 4640
4 hafta Haziran 30, Tem 7 $ 5920
5 hafta Haziran 30 $ 7200