kanada bayrağı

Özellikle son yıllarda dil eğitimi için sıklıkla tercih edilen ülkelerden biriside Kanada’dır. Sunulan ekonomik eğitim programları, benzersiz eğitim fırsatları sunmasından dolayı sıklıkla tercih ediliyor.

Birde Amerikan Doları ve İngiliz Sterlininin kurlarına oranla çok daha düşük olması, yaşam maliyetlerinin İngiltere veya Amerika Birleşik Devletlerinden çok daha ekonomik olması en büyük avantajları arasındadır.

Öğrencimiz Buğra CANSEV, neden Kanada dil okullarını tercih ettiğini açıkladı.

Kanada’da 1 Yıllık Dil Kursu

Sunulan esnek programların en büyük avantajı her pazartesi günü başlayan kurslar sayesinde dilediğiniz zaman eğitiminize başlayabilirsiniz. Aynı zamanda birçok ekonomik fırsatı beraberinde getirmektedir.

Bunun yanında 1 yıllık katılacağınız eğitim programlarıyla İngilizce veya Fransızca dil bilginiz; Ana dilinize yakın olacaktır.

 6 ay ve 6 aydan daha fazla eğitim programına katıldığınız takdirde; Kanada öğrenci vizesi almaya hak kazanacaksınız. Eğer dil eğitimi sonrasında eğitim almaya devam etmek, farklı bir eğitim programına katılmak istediğinizde vize yenilemenize gerek kalmayacaktır.

Kanada dil okulları hakkında bilgi sahibi olmak için merkezimizle İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.