Özel

Esnek

ingilizce

Akademik İngilizce / Üniversite Hazırlık İngilizcesi, Genel İngilizce, Grup Programları (İngilizce), IELTS Hazırlık, Diğer Programlar (İngilizce), TOEFL Hazırlığı, Cambridge Test Hazırlığı, Gençlik / Genç programları (İngilizce)


Aile yanında, Kampüste (konut), Kampüs dışı yardım, özel konut

Vancouver’daki İngilizce Kurslarımız

Vancouver İngilizce okulumuzda, 16+ yaş grubundaki öğrenciler için (grupların bir parçası olarak kabul edilen daha genç öğrenciler) çeşitli kurs türleri, süreleri ve yoğunlukları bulacaksınız.

Vancouver’daki üç yoğunluk seviyesinde İngilizce kursları sunuyoruz: temel, genel ve yoğun. Bu İngilizce kursları, esas olarak İngilizce dersinde geçirilen zaman dilimlerine göre ayrılmaktadır. Temel İngilizce kursları sadece yaz aylarında sunulmaktadır, ancak yıl boyunca herhangi bir Pazartesi günü genel ve yoğun kurslar başlatılabilir ve esnek bir çalışma süresine devam edilir.

Ayrıca, Vancouver’da belirli hedeflere sahip öğrenciler için bir dizi özel İngilizce kursları da sunuyoruz. Örneğin, İş hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak özel bir İngilizce kursumuz var. Hazırlık kurslarımızla TOEFL, IELTS veya Cambridge sınavına hazırlanmanıza da yardımcı olabiliriz. Bunlar sunduğumuz birçok İngilizce kursunun sadece birkaç örneğidir.

Şık modern kampüsümüz bünyesinde bir kafeterya, öğrenci salonu ve bir aktivite salonu bulunmaktadır. Böylece arkadaşlarınızla vakit geçirebilir ve sınıflarınız bittikten sonra İngilizce konuşmaya devam edebilirsiniz. EF’nin Vancouver’daki İngilizce okulu popüler restoranlar ile çevrili olup, Granville St’deki eğlence bölgesine yakındır ve güzel Vancouver Seawall’ımıza kısa bir mesafededir.