EC Vancouver dil okulu başvurularınızı Kanada Kültür Merkezi ile güvenle gerçekleştirin. Kanada Kültür Merkezi, Kanada dil okulları resmi temsilcisidir.

Özel

Esnek

ingilizce

Akademik İngilizce / Üniversite Hazırlığı İngilizce, İş İngilizcesi, Genel İngilizce, Grup Programları (İngilizce), IELTS Hazırlık, Yaz veya Kış Etkinliği veya Kamp Programları (İngilizce), TOEFL Hazırlık, Cambridge Test Hazırlığı, Gençlik / Genç programları (İngilizce)

Bire bir

Konaklama Türü
Aile Yanı, Diğer

EC Vancouver, 25 yıllık deneyimimizi kullanarak İngilizce öğrenmeye yenilikçi bir yaklaşım getiriyor. İngilizce’nin çok sayıda kapıyı açtığını ve başarılı bir geleceğe giden rotanız olabileceğini biliyoruz. Eğitiminiz için öğrenmek, kariyerinizde ilerlemek veya deneyim kazanmak için olsun, hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmak için sizinle birlikte el ele çalışacağız.

EC Vancouver şehir merkezinin kalbinde, Pasifik Merkezi, Vancouver Sanat Galerisi ve limanların turistik mekanlarına yürüme mesafesinde yer almaktadır.

Vancouver, Whistler dağları ve şehir merkezine yakın plajlar arasında yer alan harika bir konumdur. Yoğun şehir çevresindeki birçok açık hava etkinliği ile hem doğa hem de şehir severler için mükemmeldir.

Ücretsiz dil atölyeleri ve film gecelerinin yanı sıra Çin Bahçesi ve Richmond gece pazarına yapılacak gezilerin tadını çıkarın. Hatta bir manzara değişikliği için Vancouver Island, Seattle ve Portland’a bir maceraya çıkabilirsiniz.

Kanada Dil Okulu Fiyatları 2021 ‘e Özel Ücretlerle Başvurmak İçin Şimdi Bilgi Formunu Doldurun: Uzman Danışmanlarımız Sizinle İletişime Geçsin!

Kanada Kültür Merkezi ile başvuru yapan öğrencilerimizin ücretsiz Kanada göçmenlik değerlendirmesinden faydalandığını biliyor musunuz ? Sizde ücretsiz Kanada göçmenlik testine girmek için başvurularınızı bizimle gerçekleştirebilirsiniz.