Discover English Academy hakkında merak ettiğiniz soruları yanıtladık! Discover English Academy hakkında detaylı bilgi almak için şimdi iletişime geçin.

Programın Tanımı: 
Program, sağlık mesleği mensuplarının ( Doktorlar, hemşireler, eczacılar, fizyoterapistler, diş hekimleri, laboratuar teknisyenleri)  teorik bilgi ve dil becerilerini kazandırmak için okuma, yazma, konuşma ve dinleme becerilerini kazandırır. sağlık / medikal alanlar.

Sağlık Profesyonelleri için İngilizce programı, 120 saatlik sınıf içi eğitimi (teori ve uygulama) 6-8 hafta içermektedir

Program iki ders içerir.

Öğrenme hedefleri:

Genel Amaç :  Hem pratik dil kullanımında hem de terminolojinin ve sağlık bakım uygulamasında kullanım bağlamının anlaşılmasında gerekli olan kuramın yeterliliği. Program, yeni iletişim ve dil için pratik uygulamaların yanı sıra tıbbi iletişim ile ilgili pratik becerilere odaklanmıştır.
DEA Eğitim Merkezi  , British Columbia kıyı dağlarında yer alan güzel Kuzey Vancouver’da yer almaktadır. ESL’den ders vermeye ve İngilizce’den İş İngilizcesine uzanan bir dizi akademik kurs sunuyoruz. DEA Eğitim Merkezi  , öğrencilerin öğrenme için doğru yolda bulunmaları için benzersiz becerilerini keşfetmelerine ve keşfetmelerine yardımcı olacak dinamik sertifikalı öğretmenler kullanır. Sıcak, misafirperver ve destekleyiciyiz. Bize ulaşın ve başlayalım!

Kanada Dil Okulu Fiyatları 2021 ‘e Özel Ücretlerle Başvurmak İçin Şimdi Bilgi Formunu Doldurun: Uzman Danışmanlarımız Sizinle İletişime Geçsin!

Kanada Kültür Merkezi ile başvuru yapan öğrencilerimizin ücretsiz Kanada göçmenlik değerlendirmesinden faydalandığını biliyor musunuz ? Sizde ücretsiz Kanada göçmenlik testine girmek için başvurularınızı bizimle gerçekleştirebilirsiniz.