özel

Esnek

İngilizce

Akademik İngilizce / İngilizce Hazırlık Üniversitesi, İş İngilizcesi, Genel İngilizce Grup Programları (İngilizce), Hazırlık uluslararası İngilizce dil testi sistemini (IELTS) değerlendirmek için diğer programlar (İngilizce) programları faaliyetleri veya yaz kampları veya Kış (İngilizce), Yabancı Dil Olarak İngilizce Sınavına Hazırlık (TOEFL), Kurumsal / Kamu Dillerinde Eğitim (İngilizce), Kanada Akademik Dilinin Değerlendirilmesine Hazırlık (CAEL)

ÜNİVERSİTE VE KOLEJ YOLU
EAP yolu programının tamamlanmasından sonra öğrenciler çeşitli Kanada üniversitelerine girebilirler. Öğrenciler TOEFL veya IELTS sınavlarını yazmak zorunda değildir.


Aile yanında, kampüs dışı (konut), kampüs dışı özel konut bulma konusunda yardım

Bize Danışmadan KARAR Vermeyin !

 Alanında UZMAN olan Kanada Kültür Merkezi ile başvurunuzu ÜCRETSİZ olarak GÜVENLE ve Profesyonel Danışmanlarla gerçekleştirin.

BİLGİ FORMUNU buraya tıklayarak doldurun, profesyonel danışmanlarımız sizinle iletişime geçsin!

Yemek, çalışma, oyun ve uyku – kendinizi İngilizce diline daldırın.

Vancouver şehir merkezinde bulunan CCEL, yüksek moda perakendecilerinin, en iyi restoranların ve ünlü otellerin yanı sıra Alberni caddesindedir. Kampüsümüzde derslikler var, ha! Restoran, ofisler ve güneşli bir çatı verandası. Ayrıca, yürüme mesafesinde kampüs dışı bir öğrenci yurdu var.

SMRT İNGİLİZCE MÜFREDATI

Smrt, öğrencilerimiz için sadece eğitmenlerimiz tarafından oluşturulmuş tamamen dijital, web tabanlı bir müfredattır. Web’in öğrenme ve öğretme potansiyelini benimseyen Smrt müfredatı, öğrencileri İngilizce’nin her alanında mükemmelliğe hazırlar.

Smrt nedir?

  • Kendi dizüstü bilgisayarınızı, ipad’ınızı veya diğer cihazınızı getirin ve kendi öğrenme ortamınızı kişiselleştirmeye yardımcı olun.
  • Yüksek hızda internete sahip olan Kanada İngiliz Dili Koleji’ndeki öğretmenler, öğrencileriyle etkileşime geçmek için motive edici ve ilginç materyaller bulmaktadır.
  • Binlerce öğrenci ve öğretmen, tüm dünyada liselere, kolejlere ve üniversitelere Smrt kullanıyor.