Popüler bir cadde olan Granville Street üzerinde kentsel loft tarzı okul binası

Konforlu oturma alanlarının ve LCD televizyonun yer aldığı öğrenci salonu

Okul çevresinde mağazalar, kafeler ve restoranlar

Rocky Dağları ve Seattle, Washington gezileri

Sunset Beach’e ve Vancouver’ın ünlü Stanley Parkına kolay erişim için toplu ulaşım ağına yakın konum

Vancouver’a neden Kanada’nın en güzel şehri denildiğini anlamak için şehrin plajlarına, ünlü limanına ve kayak cenneti Grouse Dağı’na bakmak yeterlidir. ‘Kentsel loft’ tarzına sahip okulumuzdan çıktığınızda Gastown kafelerini, Robson Street’teki mağazaları ve Stanley Park’ı keşfetmek çok kolay. Akşamları eğlenmek için sayısız mekandan dilediğinizi seçebilirsiniz.

EF Dil Okulları Konaklama Seçeneklerİ

Gerçek kültürel deneyim yaşayın. İster İngiliz bir aile yanında ister EF yurdunda yaşayın Bournemouth’da evinizdeymiş gibi hissedeceksiniz.

EF Aile Yanı

Ana dilinde konuşanlarla aynı evde yaşayarak maksimum kültür alışverişinde bulunacaksınız. Ziyaret ettiğiniz ülkenin kültürünü daha yakından tanıyacak, günlük dile hakim olacak ve aksanınızı düzelteceksiniz. Hafta içi her gün kahvaltı ve akşam yemeğinde, hafta sonu ise tüm öğünlerde aileyle birlikte olacaksınız.

EF Yurtları

Kampüste yaşayın ve sınıfınıza birkaç adım uzaklıkta olun. 100’den fazla ülkeden gelen öğrencilerle birlikte hareketli kampüs deneyimini yaşayacaksınız. Kafeterya, öğrenci salonu, spor kompleksleri, kablosuz internet erişimi ve çok daha fazla özellikten yararlanacaksınız. Kampüste yaşayan EF çalışanları da her zaman yardıma hazır.