Collège de Maisonneuve bugün, mükemmellik konusundaki ünü Montreal Adası’nın çok ötesine geçen yüksek kaliteli bir CEGEP ise, orada çalışan ve orada çalışanların titizliği ve bağlılığı sayesindedir. kuruluşundan bu yana okudu. Her yıl, Kolejde 1.000 kalifiye teknisyen ve 7.000 tam zamanlı öğrenci dahil 1.850’den fazla mezun bulunmaktadır. Üniversite öncesi, sürekli eğitim ve teknik programlar sunulmaktadır.

Destek organizasyonları açısından zengin bir bölge olan Mercier-Hochelaga-Maisonneuve ilçesinde bulunan Kolej, mahalleden ve diğer yerlerden insanlara açık ve erişilebilirdir. Kurum, ikisi Sherbrooke Street East’te bulunan Montreal’deki üç kampüsten faaliyet göstermektedir. Maisonneuve, üç kolej teknoloji transfer merkezi (CCTT) sayesinde küçük ve orta ölçekli işletmeler için uygulamalı araştırma faaliyetleri yürüten tek Cégep de Montréal’dir: Quebec Kimyasal İşlemler Araştırma Merkezi (CÉPROCQ), Enstitü Ambalaj Teknolojisi ve Gıda Mühendisliği Bölümü (ITEGA) ve Göçmenlerin Profesyonel Entegrasyonu Araştırma Enstitüsü (IRIPI). Kuruluşun ayrıca bir dil okulu vardır.

Collège de Maisonneuve, öğrencilerinin programlarına belirli becerileri entegre etmelerine, ardından bilginin entegrasyonunu, etkili çalışma metodolojilerini ve topluma katılan vatandaşların niteliklerini destekleyen beceriler edinmelerine olanak tanır.

Sizde Kanada Kolejlerinde Eğitim Almak İstiyorsanız Bizimle İletişime Geçebilirsiniz!

Kanada Kültür Merkezi ile başvuru yapan öğrencilerimizin ücretsiz Kanada göçmenlik değerlendirmesinden faydalandığını biliyor musunuz ? Sizde ücretsiz Kanada göçmenlik testine girmek için başvurularınızı bizimle gerçekleştirebilirsiniz.

Kanada Kolejleri Anasayfasına Dönmek İçin Buraya Tıklayınız!