Collège de l’île,  Prens Edward Adası’ndaki tek Fransızca orta öğretim sonrası kurumdur. DeBlois, Wellington ve Charlottetown’da bulunan üç eğitim merkezi ile Kolej, düzenli programlar, kişiye özel eğitim ve işgücü piyasasına odaklanan eğitimler sunmaktadır. Kurum, en son teknolojiyi kullanan, öğrenmeye teşvik edici bir ortam sunar. Kolej, tüm öğrencilerin denetimini ve başarısını sağlamak için mükemmel bir öğretmen-öğrenci oranı ile ayırt edilir. Collège Acadie Î.-P.-É.’nin küçük boyutu nedeniyle, öğretmenler öğrencilere özel ilgi gösterebilir ve kişiselleştirilmiş bir yaklaşım sunabilir. Kolej, bu dilde becerilerini geliştirmek için Fransızca öğrenmek isteyenler için mükemmel bir yol olurken, işgücünün talebini karşılayan Fransızca programlar sunmaktadır.

Collège de l’île, kurs ve programlarının içerikleri işyerinin ihtiyaçlarına göre geliştirilir. Öğrenciler becerilerini pratik çalışmalar ve işe yerleştirmeler sırasında kullanırlar. The Collège Acadie Î.-P.-É. Holland College ve New Brunswick Community College gibi lise sonrası kurumlarla birçok ortaklığa sahiptir. Öğrenciler becerilerini pratik çalışmalar ve işe yerleştirmeler sırasında uygularlar. The Collège Acadie Î.-P.-É. Holland College ve New Brunswick Community College gibi lise sonrası kurumlarla birçok ortaklığı vardır. Öğrenciler becerilerini pratik çalışmalar ve işe yerleştirmeler sırasında kullanırlar. The Collège Acadie Î.-P.-É. Holland College ve New Brunswick Community College gibi lise sonrası kurumlarla birçok ortaklığa sahiptir.

Sizde Kanada Kolejlerinde Eğitim Almak İstiyorsanız Bizimle İletişime Geçebilirsiniz!

Kanada Kültür Merkezi ile başvuru yapan öğrencilerimizin ücretsiz Kanada göçmenlik değerlendirmesinden faydalandığını biliyor musunuz ? Sizde ücretsiz Kanada göçmenlik testine girmek için başvurularınızı bizimle gerçekleştirebilirsiniz.

Kanada Kolejleri Anasayfasına Dönmek İçin Buraya Tıklayınız!