Kültürel ve ekonomik Montreal’in kalbinde yer alan Cégep du Vieux Montréal, 52 üniversite öncesi ve teknik eğitim programlarından birinde veya diğerinde 6.100’den fazla öğrencinin yanı sıra 3.000 devam eden eğitim ve işletme öğrencisini ağırlıyor. Cégep du Vieux Montréal, eğitime hümanist bir yaklaşımla başarı için desteğe ve yardıma değer verirken, çevrelerinde yetkin, özerk, kültürlü ve kendini adamış insanlar yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Ortak projelere kendini adamış bir topluluğun toplanmasını sunar. Kısacası, kişinin bütünsel gelişimini desteklemek için tüm kaynaklarını kullanır.

Bir eğitim merkezi olmanın ötesinde, Cégep aynı zamanda dinamik bir ortamdır. Her öğrenci becerilerini geliştirebilir ve çok çeşitli sosyal, kültürel, sanatsal ve bilimsel etkinlikler aracılığıyla kendi toplumlarına dahil olabilir.

Cégep du Vieux Montréal’in titreştiği öğrenci enerjisi ve yaratıcılığı sayesinde.

Sizde Kanada Kolejlerinde Eğitim Almak İstiyorsanız Bizimle İletişime Geçebilirsiniz!

Kanada Kültür Merkezi ile başvuru yapan öğrencilerimizin ücretsiz Kanada göçmenlik değerlendirmesinden faydalandığını biliyor musunuz ? Sizde ücretsiz Kanada göçmenlik testine girmek için başvurularınızı bizimle gerçekleştirebilirsiniz.

Kanada Kolejleri Anasayfasına Dönmek İçin Buraya Tıklayınız!