Cégep de Saint-Félicien, Saguenay-Lac-Saint-Jean bölgesindeki görkemli Ashuapmushuan Nehri’nin kıyısında yer almaktadır. Efsanevi misafirperverlikleriyle tanınan 10.000 kişilik dinamik bir şehir olan Saint-Félicien, pek çok spor, sosyal, kültürel ve toplumsal faaliyetleriyle memnun edecek dinamik bir yaşam ortamı sunmaktan gurur duyar. Cégep, Nord-du-Québec ve Saguenay-Lac-St-Jean bölgelerinin gelişimine aktif olarak katılır. Kurum 2014-2015 yıllarında 102’si uluslararası öğrenci olmak üzere 985 öğrenciyi ağırladı.

Öğrenci, Cégep de Saint-Félicien ‘de bir eğitim programını seçerek aynı zamanda insan boyutu olan bir kurum içinde bir yaşam tarzı seçer. İnsanları ve başarılarını önemseyen profesyonel bir ekip var. Böylece öğrenci, öğrenme yardımı, özenli denetim, eğitim danışmanlığı, psikoloji hizmeti, eğitim ve mesleki bilgi, bireysel eğitim yardımı, yerleştirme hizmetleri, mali yardım ve sağlık hizmeti gibi bir dizi hizmetten yararlanabilir. . 5 üniversite öncesi program ve 11 teknik program sunulmaktadır.

Sizde Kanada Kolejlerinde Eğitim Almak İstiyorsanız Bizimle İletişime Geçebilirsiniz!

Kanada Kültür Merkezi ile başvuru yapan öğrencilerimizin ücretsiz Kanada göçmenlik değerlendirmesinden faydalandığını biliyor musunuz ? Sizde ücretsiz Kanada göçmenlik testine girmek için başvurularınızı bizimle gerçekleştirebilirsiniz.

Kanada Kolejleri Anasayfasına Dönmek İçin Buraya Tıklayınız!