Cégep de Rivière-du-Loup hakkında merak ettiğiniz soruları yanıtladık. Cégep de Rivière-du-Loup, 1969’daki kuruluşundan bu yana kalite, dinamizm ve avangard konusunda sağlam bir itibar kazanmış ve korumuş bir eğitim kurumudur. Üniversite diploma programları (DEC) içinde, Cégep yıldan yıla yaklaşık 1.200 öğrenciyi ağırlamaktadır (üniversite öncesi sektörde% 30 ve teknik sektörde% 70). Sürekli Eğitim Departmanı ve İşletme Hizmeti, Grand-Portage bölgesinde yılda 1.000’den fazla kişiye ulaşmaktadır.

Bir kişi Cégep de Rivière-du-Loup’a kaydolduğunda, yalnızca bilgi ve ilerlemeyi değil, aynı zamanda bir yenilik, mükemmellik ve gurur geleneğini de paylaşmaya başlar. Bugün, Quebec, Kanada ve dünyanın başka yerlerinde, her yerde yaklaşık 12.000 mezun bunu onaylıyor. Personelin mevcudiyeti ve yeterliliği, öğrencilerin başarısının yanı sıra Cégep de Rivière-du-Loup’un itibarına katkıda bulunur.

Rivière-du-Loup, yaklaşık 20.000 kişiyle hareketli küçük bir kasabadır. Quebec’in doğusunda iki saatlik bir sürüş mesafesinde yer almaktadır. Nehrin yakınında bulunan bölge, manzaralarının güzelliği ve olağanüstü ortamı ile de ünlüdür.

Sizde Kanada Kolejlerinde Eğitim Almak İstiyorsanız Bizimle İletişime Geçebilirsiniz!

Kanada Kültür Merkezi ile başvuru yapan öğrencilerimizin ücretsiz Kanada göçmenlik değerlendirmesinden faydalandığını biliyor musunuz ? Sizde ücretsiz Kanada göçmenlik testine girmek için başvurularınızı bizimle gerçekleştirebilirsiniz.

Kanada Kolejleri Anasayfasına Dönmek İçin Buraya Tıklayınız!