Ontario, Sudbury’de bulunan Cambrian College, her programda pratik, uygulamalı deneyim, canlı bir kampüs yaşamı ve başarıyı sağlamaya yardımcı olan destek hizmetleri sunar. Öğrenciler ayrıca, işletme ve endüstri ile bağlantılı uzman öğretim üyelerinden ve Kambriyen mezunlarını yüksek talep gören bir işveren memnuniyet derecesinden yararlanır. Kolej, 2015-2019 Stratejik Planında tek bir stratejik öncelik belirledi: esnek ve özelleştirilebilir öğrenim deneyimlerine sürekli erişim. Bu önceliğe ulaşmak için, Kambriyen, gelecek için yeni bir vizyonla yönlendiriliyor, üç basit ama motive edici kelimeyle özetleniyor: hayal et, ilham ver, yenilik yap. Kambriyen her zaman öğrenci deneyimini ilk sıraya koymuştur. Kolej kapılarını ilk olarak 1967’de Sudbury, Ontario’da açtı. Yaklaşık 50 yıl ve 50.000 mezun sonra, Kuzey Ontario’daki en büyük kolej ve lise sonrası eğitimde lider.

Cambrian’ın Sudbury, Little Current ve Espanola’da 4.000’den fazla öğrencinin 80’den fazla tam zamanlı programa kayıtlı olduğu kampüsleri vardır. Cambrian ayrıca yarı zamanlı öğrencilere hizmet verir ve Sürekli Eğitim ve kurumsal eğitim yoluyla sınıfta ve çevrimiçi öğrenme için ek fırsatlar sunar. Küresel bir eğitim noktası olan Cambrian, Çin, Hindistan, Bangladeş, İspanya, Ruanda, Tanzanya, Nijerya, Amerika Birleşik Devletleri ve Birleşik Krallık gibi düzinelerce ülkeden uluslararası öğrencilere ev sahipliği yapıyor ve ev sahipliği yapıyor. Cambrian’ın Kanadalı öğrencileri ayrıca Avrupa, Çin ve Amerika Birleşik Devletleri’nde kooperatif ve yerleştirme deneyimleri yoluyla yurtdışında eğitim fırsatları buluyor.

Cambrian’ın Sudbury, Little Current ve Espanola’da 4.000’den fazla öğrencinin 80’den fazla tam zamanlı programa kayıtlı olduğu kampüsleri vardır. Cambrian ayrıca yarı zamanlı öğrencilere hizmet verir ve Sürekli Eğitim ve kurumsal eğitim yoluyla sınıfta ve çevrimiçi öğrenme için ek fırsatlar sunar. Küresel bir eğitim noktası olan Cambrian, Çin, Hindistan, Bangladeş, İspanya, Ruanda, Tanzanya, Nijerya, Amerika Birleşik Devletleri ve Birleşik Krallık gibi düzinelerce ülkeden uluslararası öğrencilere ev sahipliği yapıyor.

Cambrian’ın Kanadalı öğrencileri ayrıca Avrupa, Çin ve Amerika Birleşik Devletleri’nde kooperatif ve yerleştirme deneyimleri yoluyla yurtdışında eğitim fırsatları buluyor. Cambrian’ın Sudbury, Little Current ve Espanola’da 4.000’den fazla öğrencinin 80’den fazla tam zamanlı programa kayıtlı olduğu kampüsleri vardır. Cambrian ayrıca yarı zamanlı öğrencilere hizmet verir ve Sürekli Eğitim ve kurumsal eğitim yoluyla sınıfta ve çevrimiçi öğrenme için ek fırsatlar sunar. Küresel bir eğitim noktası olan Cambrian, Çin, Hindistan, Bangladeş, İspanya, Ruanda, Tanzanya, Nijerya, Amerika Birleşik Devletleri ve Birleşik Krallık gibi düzinelerce ülkeden uluslararası öğrencilere ev sahipliği yapıyor ve ev sahipliği yapıyor.

Cambrian’ın Kanadalı öğrencileri ayrıca Avrupa, Çin ve Amerika Birleşik Devletleri’nde kooperatif ve yerleştirme deneyimleri yoluyla yurtdışında eğitim fırsatları buluyor. Cambrian ayrıca yarı zamanlı öğrencilere hizmet verir ve Sürekli Eğitim ve kurumsal eğitim yoluyla sınıfta ve çevrimiçi öğrenme için ek fırsatlar sunar. Küresel bir eğitim noktası olan Kambriyen, Çin, Hindistan, Bangladeş, İspanya, Ruanda, Tanzanya, Nijerya, Amerika Birleşik Devletleri ve Birleşik Krallık gibi düzinelerce ülkeden uluslararası öğrencilere ev sahipliği yapıyor ve ev sahipliği yapıyor. Cambrian’ın Kanadalı öğrencileri ayrıca Avrupa, Çin ve Amerika Birleşik Devletleri’nde kooperatif ve yerleştirme deneyimleri yoluyla yurtdışında eğitim fırsatları buluyor. Cambrian ayrıca yarı zamanlı öğrencilere hizmet verir ve Sürekli Eğitim ve kurumsal eğitim yoluyla sınıfta ve çevrimiçi öğrenme için ek fırsatlar sunar.

Küresel bir eğitim noktası olan Kambriyen, Çin, Hindistan, Bangladeş, İspanya, Ruanda, Tanzanya, Nijerya, Amerika Birleşik Devletleri ve Birleşik Krallık gibi düzinelerce ülkeden uluslararası öğrencilere ev sahipliği yapıyor ve ev sahipliği yapıyor. Cambrian’ın Kanadalı öğrencileri ayrıca Avrupa, Çin ve Amerika Birleşik Devletleri’nde kooperatif ve yerleştirme deneyimleri yoluyla yurtdışında eğitim fırsatları buluyor.

Cambrian’da öğrenci deneyimi, işveren ve sektör beklentileriyle yakından bağlantılıdır. Kolej programları, kursları ve dağıtım yöntemleri düzenli olarak gözden geçirilmeye ve yenilenmeye tabidir. İş dünyasından ve sektörden temsilciler, öğrencilerin gelecekteki kariyerlerine hazırlamak için yaklaşımlar, süreçler, teknikler ve teknolojiyle ilgili deneyim kazanmalarına yardımcı olmak için program danışmanı olarak hareket eder. Eleştirel düşünme, takım çalışması ve kişisel beceriler de her programda geliştirilir. Neredeyse her kariyer için güncel lise sonrası eğitim veya yeni sertifikasyon gerekir ve Cambrian gibi topluluk kolejleri hem bir geçit hem de bir “bitirme okulu” olarak hizmet eder. Artık birçok öğrenci, ebeveyn ve işveren, hem kolej hem de üniversite çalışmalarını birleştirmenin faydalarını her zamankinden daha fazla görüyor. Cambrian’ın Kanada ve dünya çapındaki üniversitelerle, öğrencilerin eğitimlerini ve kariyer fırsatlarını daha az maliyetle ve daha kısa sürede desteklemelerini sağlayan yüzlerce anlaşması vardır. Anlaşmalar, Kambriyen’in kişiselleştirilmiş bir öğrenme deneyimi bekleyen öğrencilere sunduğu esnekliğin sadece bir başka örneğidir.

Cambrian College Hakkında Bilgiler

  • Cambrian College’ın Stratejik Planı tek bir stratejik önceliğe odaklanır: esnek ve özelleştirilebilir öğrenim deneyimlerine sürekli erişim. Kolej’in stratejik vizyonu üç kelimeyle özetlenmiştir: hayal et, ilham ver, yenilik yap.
  • Cambrian College, 2016-17 Temel Performans Göstergesi anketinde ortalamanın üzerinde puan aldı. Puanlar, bilgi ve beceriler, öğrenme deneyimleri ve mezun memnuniyetinde yüksek düzeyde öğrenci memnuniyeti gösterir.
  • Cambrian Koleji mezunlarının yüzde seksen ikisi mezun olduktan sonraki altı ay içinde iş buluyor – bu da il sonuçlarıyla tutarlı olan bir başka güçlü gösterge.
  • 2005 yılından bu yana Kambriyen öğrencileri Beceri yarışmalarında 41 il ve 10 ulusal madalya kazandı. Bu, çeşitli programlarda sunulan yüksek kalibreli öğretme ve öğrenme deneyimini gösterir.
  • Kolej, Vakfı aracılığıyla her yıl öğrenci bursları ve bursları için 600.000 $ ‘dan fazla para dağıtıyor ve orta öğretim sonrası eğitimin önündeki mali engelleri azaltıyor ve hatta ortadan kaldırıyor.

Cambrian College Programlarımız Şunları İçerir

  • Maden Mühendisliği Teknolojisi
  • Müzik performansı
  • Güç Mühendisliği Teknolojisi
  • Erken Çocukluk Eğitimi – Alternatif Doğum
  • Sağlık görevlisi

 

Sizde Kanada Kolejlerinde Eğitim Almak İstiyorsanız Bizimle İletişime Geçebilirsiniz!

Kanada Kültür Merkezi ile başvuru yapan öğrencilerimizin ücretsiz Kanada göçmenlik değerlendirmesinden faydalandığını biliyor musunuz ? Sizde ücretsiz Kanada göçmenlik testine girmek için başvurularınızı bizimle gerçekleştirebilirsiniz.

Kanada Kolejleri Anasayfasına Dönmek İçin Buraya Tıklayın