50 yıldan uzun bir süredir geçmişi olan, British Columbia Teknoloji Enstitüsü (BCIT), Kanada’daki post-ikincil kurumlar arasında lider konumdadır. Evrim geçiren çalışma ortamını modelleyen uygulamalı ve uygulamalı bir eğitim sunan BCIT, British Columbia’nın en büyük post-ikincil enstitülerinden biridir. BCIT, her yıl beş kampüste ve 10 uydu noktasında 300’den fazla programda, tam zamanlı ve yarı zamanlı 47.000’den fazla öğrenciyi eğitmektedir.

BCIT’in referansları, uygulamalı ve doğa bilimleri, iş ve medya, bilgisayar ve bilişim, mühendislik, sağlık bilimleri, esnaf ve çıraklık gibi alanlarda sertifika ve diplomalardan lisans ve lisans derecelerine kadar uzanmaktadır. Enstitü’nün programları, önde gelen işverenler ve endüstri dernekleri ile istişare edilerek geliştirilmekte, mezunlarının kariyerlerinde başarılı olmaktan ve birinci günden itibaren üretken bir ekonomiye katkıda bulunmalarından daha fazlasını sağlamaktadır.

BCIT, mühendislik, iş ve sağlık gibi alanlarda ileri teknik eğitim sunan ilk kurumdu ve Batı Kanada’daki eğitim ve çıraklık programlarının en büyük ve uzun süreli hizmet sağlayıcısıdır.

British Columbia Teknoloji Enstitüsü Hakkında temel bilgiler

  • Her yıl yaklaşık 18.000 tam zamanlı öğrenci ve 28.000 yarı zamanlı öğrenci kayıtlıdır.
  • % 80’lik bir il ortalaması ile karşılaştırıldığında, lisans mezunları% 93’ü kendi çalışma alanlarında çalışmaktadır.
  • İki yıllık mezuniyet süresi içinde, BCIT derece mezunlarının ortalama yıllık maaşı, il ortalamasından 14.000 dolar daha yüksektir.
  • BCIT, iş, bilgisayar, sağlık bilimleri, mühendislik ve ticaret gibi geniş eğitim sektörlerinde 300’den fazla program sunmaktadır.
  • BCIT, mühendislik, iş ve sağlık gibi alanlarda ileri teknik eğitim sunan ilk kurumdur.

BCIT Başvurularınız için Kanada Kültür Merkezi ile iletişime geçiniz !

5 Adet Kampüsü Bulunmaktadır

Kayıtlı Öğrenciler

11335

TAM ZAMANLI

27828

YARI ZAMANLI

2448

ULUSLARARASI

5661

Öğrenci

1475

YERLİ

Öğrencisi bulunmaktadır.

Şimdi Bilgi Formunu Doldurun: Kanada Kolejleri Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizinle İletişime Geçsin!

Kanada Kültür Merkezi ile başvuru yapan öğrencilerimizin ücretsiz Kanada göçmenlik değerlendirmesinden faydalandığını biliyor musunuz ? Sizde ücretsiz Kanada göçmenlik testine girmek için başvurularınızı bizimle gerçekleştirebilirsiniz.