Kanada’nın en popüler ve büyük şehri olan Toronto, birçok sebepten dolayı öğrencilerin en sık tercih ettiği şehirler arasında yer almaktadır.

 

 Birçok eğitim programı sunan Kanada, Toronto Kolejleriyle öğrencilere büyük bir fırsat sunmuştur. Toronto Kolejlerinde eğitim almanın sağlamış olduğu en önemli avantaj: Eğitim boyunca yarım zamanlı, eğitim sonrası tam zamanlı, ardından Kanada Göçmenlik hakkı elde edeceksiniz.

Bize Sormadan Toronto Kolejlerine Başvurmayın!

Buraya Tıklayarak Başvuru Formunu Doldurun: Size, Alanında Uzman Danışmanlarımız Arasın!

Kanada Toronto Kolejleri Hangileridir ?

   Toronto’da devlete ait ve özel bir kolej bulunmaktadır. Toronto Kolejleri hakkında bilgi almak için merkezimizle iletişime geçebilirsiniz. 

SENECA COLLEGE  Newnham
HUMBER COLLEGE North Campus
CENTENNIAL COLLEGE Scarborough
SHERIDAN COLLEGE Brampton
GEORGE BROWN COLLEGE Downtown
LAMBTON COLLEGE Downtown
Mississauga
NORTHERN COLLEGE Downtown
ST. CLAIR COLLEGE Don Mills Rd.
CAMBRIAN COLLEGE Consumers Rd.
CANADORE COLLEGE Consumers Rd.
ST. LAWRENCE COLLEGE Scarborough

Aşağıdaki Bilgi Formunu Doldurun: Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizinle İletişime Geçsin!

Kanada Kolejlerinde Çalışarak Eğitim AL – Kanada Vatandaşı OL!

https://www.youtube.com/watch?v=tgwzhUMz8cw

Kanada’da Eğitim Aldıktan sonra Kanada Vatandaşı Olmak artık daha kolay. Kanada Göçmenlik bakanlığı her sene mezuniyet sonrası Kanada’ya uyum sağlanması çerçevesinde mezuniyet sonrası göçmen alımı programını başlatmıştır.Kanada ‘da Kolej, Üniversite ,Master yada Doktora Eğitimini tamamlayan öğrencilerin Kanada’da eğitimleri sonrasında  öncelikle Kanada’da oturum hakkına sahip olarak kanada Vatandaşı olabilmektedir. Bu programın adının   Canadian Experience Class denilmekte  ve Kanada Devleti bu program ile Kanada’ya eğitim amaçlı gelecek öğrencilerin hem istihdam yaratacağını  hemde ülkenin ihtiyacı olan göçmenlik programına katkı sağlayacağından göçmenlik başvurularını kabul etmektedir.

Kanada’da nasıl iş bulabileceğinizi bilmiyorsanız; Aşağıdaki videoyu sonuna kadar izleyerek öğrenebilirsiniz.
 Bu  program bütün üniversite eğitimi alan öğrencileri kapsamakta olup bu programın Kanada’da eğitim almak isteyen öğrenciler içinde gelecekteki yaşamlarında  büyük avantaj yaratmaktadır.  Programın başlangıcında öğrenciler ilk etapta eğitimleri süresinde part-time çalışma hakkına sahip olmakta ve Okul bittikten sonra öğrenciler tamamladıkları eğitim programının süresine göre  1 ile 3 Yıl arası çalışma izini alarak uluslararası iş deneyimine sahip  olmaktadır. Günümüzde Türk Öğrencilerin uluslararası alanda eğitim almış ve iş deneyimine sahip olmaları gerek Kanada içinde gerekse Türkiye’de büyük avantaj yaratmaktadır. Kanada’da Sağlanan Eğitim ve İş deneyimi sonrasında Kanada Devleti ülkesine gelen nitelikli öğrencileri uyguladığı program çerçevesinde ülkeye kazandırmak için önce oturum sonrasında ise vatandaşlık haklarından yararlandırarak var olan göçmenlik programını geliştirerek Kanada’da eğitim alan kişilere yönelik göçmenlik programını devam ettirmektedir.

Özetle Kanada Devleti  Kanada’da üniversite eğitimi sonrasında  ( Kolej, Üniversite-Post Graduate-Master-Doktora) öğrencilere eğitim alırken part-time çalışma hakki vermekte  ve sonrasında 3 yıla kadar full-time çalışma hakkı vererek  okul bitiminden sonra 1 yıl çalışan  öğrencilere öncelikle oturum hakkı sonrasında ise Kanada Vatandaşı olma yolunda kapıları açmıştır.

Aşağıdaki Bilgi Formunu Doldurun: Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizinle İletişime Geçsin!