Kanada Master programları fiyatları birçok alternatif ülkeye nazaran çok daha ekonomiktir. Bunun yanı sıra dünya’nın en iyi üniversitelerine sahip olan Kanada’da eğitim aldığınız süre boyunca birçok fırsat sunulmaktadır.

Eğitim alırken yarım zamanlı çalışma izni, eğitim sonrasında tam zamanlı çalışma izni, ardından vatandaşlık hakkı gibi birçok farklı imkan sunmasından dolayı Kanada master programları tercih edilebilir.

Kanada Master programları fiyatları ile Türkiye’deki master programlarının ücretlerinin birbirine yakın olması bir başka tercih sebebi olarak karşımıza çıkmaktadır.

Kanada Yüksek Lisans Başvurunuzu Kanada Kültür Merkezi İle Gerçekleştirin!

Kanada Yüksek Lisans başvurularınızı Kanada Kültür Merkezi ile Güvenle Gerçekleştirin! Detaylı bilgi almak için ofisimizle İLETİŞİME GEÇin!

Buraya Tıklayarak Bilgi Formunu Doldurun: Sizi, Alanında Uzman Danışmanlarımız Hemen Arasın!

 

 Kanada Master Programları Fiyatları Ne Kadar ?

Kanada Master programları fiyatını etkileyen birçok faktör vardır. Tezli veya tezsiz yüksek lisans yapmanız, katılım sağlayacağınız üniversite ve bölüm program ücretini etkileyen en önemli faktörler arasında yer almaktadır.

Ancak ortalama bir fiyat belirtmek gerekirse;

Kanada Tezli Master Fiyatları

28.000 Kanada Dolarıyla , 44.000 Kanada Doları arasında değişiklik göstermektedir. Ancak katılacağınız bölüm ve eğitim kurumuna göre ücretlerde azalmalar veya artışlara şahit olabilirsiniz.

“Kanada’ya gitmek isteyen öğrenciler nasıl bir yol izlemeli ?” sorusunu İsmail İNCE yanıtladı.

Kanada Tezsiz Master Fiyatları

Fiyatlar ortalama 14.000 Kanada Dolarıyla , 22.000 Kanada Doları arasındadır. Katılım sağladığınız şehir, okul ve bölüm ücretlendirmeyi etkileyebilir.