YMCA Montreal dil okulları Fransızca öğrenmek için eğitim imkanları sunan eşsiz Kanada dil okulları arasında yer almaktadır.

Tüm dünya’dan öğrenciler eğitim almak için Kanada dil okullarını tercih etmektedir.

YMCA Montreal Dil Okulları Temsilcisi Seda SAVAŞ “Neden YMCA Dil Okulları ?” sorusunu yanıtladı.


Yaz Kamplarında (9-17 yaş arası) gençler başta olmak üzere ortalama 6000 civarında öğrencinin eğitim almasına olanak sağlamaktadır. Yıl boyunca başta Fransızca ve İngilizce eğitimi olmak üzere öğrencilerin ihtiyaçları doğrultusunda birçok farklı program sunulmaktadır.

Dil bilgisi, Konuşma, Telaffuz, Yazma, İş İngilizcesi / Fransızca, TOEFL, IELTS ve TFI hazırlık kursları öğrenciler tarafından tercih edilmektedir. Yoğun programlar arasında İnternet erişimi ve Fitness Merkezimize ücretsiz erişim bulunmaktadır.

YMCA öğrencilere birçok farklı sosyal dinlenme alanı sunan ender okullardan birisidir. TOEIC ve TFI için resmi test merkezi. Tecrübeli dil öğretmenleri, pedagojik danışmanlar ve yabancı öğrenci danışmanları, iyi aydınlatılmış 27 derslik, 2 bilgisayarlı dil laboratuvarı, toplam 32 bilgisayar, Öğrenci Salonu ve 60’ın üzerinde farklı aktivitenin yer aldığı bir spor salonumuz var. Okulumuz aile yanı konaklama, ortak daireler ve hostelde konaklama imkanı sunmaktadır.

Aşağıdaki Bilgi Formunu Şimdi Doldurun: Kanada Dil Okulları Alanında Uzman Danışmanlarımız Hemen Sizinle İletişime Geçsin!