Wolf Creek Public Schools, Kanada’nın güzel merkezi Alberta’da yer almaktadır ve Calgary ve Edmonton’daki iki havalimanına kolayca erişilebilir. Bu benzersiz program, çok çeşitli okul etkinlikleri ve aylık program etkinlikleri aracılığıyla yerel Kanadalı öğrencileri öğrenci elçileri olarak içerir. Uluslararası öğrenciler, program deneyimleri sırasında çeşitli gezilere ve yerel etkinliklere öğrenci elçileriyle birlikte katılırlar. Bu yaklaşım, öğrencilere ömür boyu süren arkadaşlıklar ile tamamlanmış, hayat değiştiren bir deneyim sunar! Öğrenciler, okul bölümümüzdeki 30 okul konumundan birine yerleştirilir ve başvurularında sağladıkları akademik ve atletik ilgi alanlarıyla eşleşir. Wolf Creek Uluslararası Öğrenme Programı, güçlü akademik programlara ve çok çeşitli öğrenme fırsatlarına ve spor programlarına sahip Wolf Creek Okul Bölümünde bulunur. Pek çok öğrenci bir Alberta Lisesi diplomasını tamamlamak için birkaç yıl devam ederken, öğrenciler hem kısa hem de uzun vadeli programlara başvurabilirler.

Wolf Creek Public Schools Wolf Creek Public Schools Program Ayrıntıları

Kuruluş Tarihi:  2018

Sunulan Programlar: Tam Yıl, 1 Dönem, 2+ yıl mezuniyet desteği, Kısa Dönem, Yaz

Eğitim Dili / Dilleri:  İngilizce ve / veya Fransızca

Toplam okul sayısı:  30

Uluslararası öğrenciler için liseler: 8

İlçedeki / Kuruldaki Toplam Öğrenci Sayısı:   7800

Toplam Uluslararası Öğrenci:   30

Sınıflara Kabul Edilen Uluslararası Öğrenciler:   5-12

En Yakın Havaalanı:   Calgary ve Edmonton havaalanlarına Eşit Mesafe.

Nerede

Kayak, doğal tarihi yerler, sıradağlar ve alışveriş gibi çok sayıda ilgi çekici öğrenci etkinliğinin yakınında yer alan konumumuz, kırsal yaşamın en iyilerini şehir yaşamına erişimle birleştirir. Konumumuz, öğrencilerin güzel Alberta ilimizdeki doğa ile bağlantı kurmak için geniş açık alanların tadını çıkarırken profesyonel spor etkinliklerine ve atletik programlara kolayca erişmelerine olanak tanır. Lacombe Şehri, yakınlardaki diğer küçük kasaba ve şehirlerle birlikte merkezi konumumuzdur.

Konaklama

Öğrenciler programımızda kaldıkları süre boyunca yerel ev sahibi ailelerin yanına yerleştirilir. Her ev sahibi aile özenle seçilir ve öğrenci ilgi alanlarıyla eşleştirilir. Yerel aileler dost canlısıdır ve ev sahibi ailelerimiz uluslararası öğrencileri kollarını açarak karşılar. Uluslararası öğrenciler, ev sahibi ailelerimizin, okulumuzun dışında öğrencilerle birçok heyecan verici etkinliğe katıldığını çabucak anlayacaklardır.

Faaliyetler

Wolf Creek Uluslararası Öğrenme Programındaki uluslararası öğrenci deneyiminin bir parçası olarak çok çeşitli aylık aktiviteler yer almaktadır. Akademik ve spor programlarına özel ilgi duyan öğrenciler için özelleştirilmiş fırsatlar da sağlanabilir. Programımız, öğrencilerin İngilizceyi hızlı bir şekilde öğrenmelerine ve Orta Alberta’da harika bir öğrenim ve kültürel deneyime sahip olmalarına yardımcı olmak için personel ve öğrenci elçilerinden yüksek derecede destek alarak güvenli, sıcak, sevecen topluluklarda yürütülmektedir! Gelin bize katılın ve ömür boyu sürecek harika bir deneyimin parçası olun!

Wolf Creek Public Schools Fiyatları

Son Başvuru Tarihleri:  Her zaman

Başvuru Ücreti:   250.00 $

Tam Yıl Öğrenim Ücreti:  13,000 $

1 Dönem Öğrenim Ücreti:   6,750 $

Yıllık Aile Yanı Yerleştirme Ücreti:  300 $

Aile Yanı Konaklama Aylık Ücreti: 950 $

Yıllık Sağlık Sigortası Ücreti:  1000,00 $

Yıllık Saklama Ücreti:   250,00 $

Aktivite Ücreti:   0 $

*Yukarıdaki ücretler Kanada Doları cinsinden verilmiştir. 

*Ücretler dönemsel olarak değişiklik gösterebilir. Güncel ücretleri öğrenmek için bizimle iletişime geçiniz. 

Sizde Kanada Liselerinde Eğitim Almak İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz!

Şimdi Bilgi Formunu Doldurun: Kanada Liseleri Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin.

Kanada Liseleri Anasayfasına Dönmek İçin Buraya Tıklayınız!