UNIVERSITY OF NEW BRUNSWICK

New Brunswick Üniversitesi (UNB), öğrencilerine kendi geleceğini yaratma yolculuğunda şampiyon olan, meydan okuyan ve destekleyen bir topluluk içinde ilgi çekici bir eğitim sunmaktadır.

UNB’nin profesörleri kendi alanlarında liderler, NASA ve Google tarafından kullanılan teknolojiler geliştiriyor, bitki bazlı ilaçlar ve Kanada’nın Siber Güvenlik Enstitüsü’nün önde gelen araştırmalarında öncü.

Bize Danışmandan Kanada Üniversitelerine Başvurmayın!

Eğitim başvuruları güven ve deneyim ister. Kanada Kültür Merkezinin alanında uzman danışmanlarıyla GÜVENLE BAŞVURUN!

BURAYA TIKLAYARAK BİLGİ FORMUNU DOLDURUN; Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizinle İletişime Geçsin!

1785 yılında kurulan UNB, Kanada’nın en eski İngilizce dil üniversitesidir. İki ana kampüsü Fredericton ve Saint John, New Brunswick’te bulunmaktadır. UNB ayrıca Kanada’nın diğer bölgelerinde ve dünyanın her yerinde uydu kampüslerine ve programlarına sahiptir.

UNB’de her gelecek önemlidir. Üniversite, 100’den fazla ülkeden gelen öğrenciler de dahil olmak üzere, yılda yaklaşık 11.000 lisans ve lisansüstü öğrenciye kayıt yaptırırken, 15: 1 öğrenciden fakülte / öğretim kadrosuna sahiptir.UNB 75’den fazla lisans ve yüksek lisans programına sahiptir. Fredericton kampüsü Kanada’nın ilk mühendislik, bilgisayar bilimi ve hızlandırılmış liderlik programları dahil olmak üzere 11 akademik fakülteye ev sahipliği yapmaktadır. UNB Saint John kampüsü, Kanada’nın tek deniz biyolojisi programlarından birini içeren eşsiz bir programlama sunan üç fakülteye ev sahipliği yapmaktadır.

Genişletilmiş Öğrenme Koleji, UNB’yi uzaktan eğitim yoluyla uluslararası düzeyde erişilebilir kılmaktadır. UNB Saint John’un dil kurumu ve UNB Fredericton’un İngilizce Dil Programı her yıl yüzlerce uluslararası öğrenciyi ağırlıyor ve dil becerilerini akademik amaçlar doğrultusunda geliştirmelerine yardımcı oluyor.

UNB, öğrencilerine altı girişimcilik ve yenilik merkezi aracılığıyla kendileri ve başkaları için fırsatlar yaratmayı öğretir ve sadece burada bulabileceğiniz kişiselleştirilmiş, küçük, güvenli ve destekleyici bir üniversite ortamı sunar.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*