Kuzey Üniversite Koleji (UCN), Kanada’nın Kuzey Manitoba şehrinde bulunan bir orta öğretim sonrası kurumdur. Unıversity College of the North yıllık yaklaşık 2.400 öğrenci topluluğu ve yaklaşık 400 personeli vardır.

Unıversity College of the North Kampüsü

UCN’nin Pas ve Thompson olmak üzere iki ana kampüsü vardır . Churchill , Cross Lake , Easterville , Flin Flon , Pukatawagan (Mathias Colomb), Grand Rapids (Misipawistik), Nelson House (Nisichawayasihk), Norway House, Oxford House (Bunibonibee), St.Theresa Point, Split Lake’de 12 bölgesel merkez bulunmaktadır. ve Swan River . UCN’nin 12 bölgesel merkezinden dokuzu Birleşmiş Milletler topluluklarındadır. UCN, yerel Cree Nation yetkilileriyle ortaklaşa, Pukatawagan (Mathias Colomb), Norveç Evi ve Chemawawin’deki (Easterville) halk kütüphanelerine ortak sponsorluk yapmaktadır.

Unıversity College of the North Programları

UCN, Sanat ve Bilim Fakültesi, Ticaret ve Teknoloji Fakültesi, Sağlık Fakültesi, Eğitim Fakültesi, İşletme Fakültesi’nde ve toplum temelli sözleşmeli eğitim ve Çıraklık eğitiminin bir parçası olarak 40’tan fazla derece, diploma ve sertifika programları sunmaktadır. .

 

Sizde Kanada Kolejlerinde Eğitim Almak İstiyorsanız Bizimle İletişime Geçebilirsiniz!

Kanada Kültür Merkezi ile başvuru yapan öğrencilerimizin ücretsiz Kanada göçmenlik değerlendirmesinden faydalandığını biliyor musunuz ? Sizde ücretsiz Kanada göçmenlik testine girmek için başvurularınızı bizimle gerçekleştirebilirsiniz.

Kanada Kolejleri Anasayfasına Dönmek İçin Buraya Tıklayınız!