Kanada” denildiğinde aklımıza gelen ilk şehir hiç şüphesiz Toronto’dur.  Ülkenin en büyük nüfusuna sahip ülkesi olması, birçok önemli kurum ve kuruluşun merkezinin Toronto’da yer almaktadır.

Turistlerin ve öğrencilerin sıklıkla ziyaret ettiği Toronto şehrinde alabileceğiniz birçok hediyelik eşya vardır. Aşağıdaki videomuzu izleyerek fikir edinebilirsiniz ;

Toronto’dan Alınabilecek Hediyelik Eşyalar

Kanada ile ilgili birçok tişört, mont ve kaban çeşitleri mevcuttur. Özellikle üzerinde Kanada’ya ait simgelerden hazırlanan bardaklar ve kupalar sıklıkla tercih edilen hediyelik eşyalar arasında yer almaktadır. Bayraklar, anahtarlık ve birçok farklı türde hediyelik eşya alabilirsiniz.

Yiyecek almak isterseniz Akçaağaç şurubu alabilirsiniz. Aslına bakarsanız önünüzde birçok çeşit vardır. Eğer kahve içmeyi seviyorsanız en az bir kere Kanada kahvesini denemenizi tavsiye ederiz.

Kanada’yı Bir Bilene Sorun !

Eğitim, Vize ve Göçmenlik Hakkında Kanada Kültür Merkezinin Alanında Uzman Danışmanlarından  Bilgi Almak İçin Aşağıdaki Bilgi Formunu Doldurun: Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizinle İletişime Geçsin!