TOEFL & IELTS ÖZEL HAZIRLIK KURSLARI

Şimdiye kadar edindiğimiz deneyimler ışığında, pek çok dil okulu ve danışmanlık merkezi TOEFL ve IELTS sınavları konusunda doğru bilgiyi aktaramadığından, TOEFL ve  IELTS’e hazırlanan adayları hem maddi hem manevi olarak kayıba uğratmaktadır. Kanada Kültür Merkezi sizi amacınıza en kısa yoldan ulaştırmayı hedeflemektedir.

TOEFL ve IELTS adayları, sınavdan yeterlilik almak için en azından 6 ay önceden çalışmaları ya da sınava hazırlanmak için yurt dışına gitmeleri gerektiği konusunda yanlış yönlendirilmiş, bu yüzden zaman kaybetmiş olabiliyorlar.

TOEFL ve IELTS sınavına hazırlanan adayların uzman bilgiye danışmanlarımız sayesinde ulaşacağının garantisini verir, böylece hedeflerine en kısa ve etkili yoldan ulaşmalarını sağlarız.

Hazırlık Programı İçeriği

TOEFL VE IELTS Hazırlık kurslarımızda sınavların geneli için pratik yapmanın yanı sıra deneyimli eğitmenlerimizin her bir bölüm için verdiği ipuçlarından da faydalanabilirsiniz. TOEFL özel ders ve IELTS özel ders  kurslarımız genel İngilizce seviyesini yükseltmeye yönelik kurslar olmaktan çok sınavın her bir bölümü için gereken bilgi ve beceriyi artırmaya yönelik kurslardır.

TOEFL-IELTS ÖZEL DERS
TOEFL-IELTS ÖZEL DERS HAZIRLIK

Hazırlıkta odaklandığımız belli başlı konular:

Deneme nasıl yazılır? Denemeyi planlarken ve biçimlendirirken nelere dikkat etmek gerekir?

Grafikleri ve görselleri tanımlarken nasıl bir dil kullanılmalı?

Resmi ve resmi olmayan mektup yazımında nelere dikkat edilmeli?

Konuşma pratikleri ve ipuçları

Hızlı okuma ve anlama teknikleri

Dinleme pratikleri

TOEFL VE IELTS Hazırlık Kursları Seviyeleri

Sizde TOEFL özel ders ve IELTS özel ders hazırlık kurslarına kayıt olabilmeniz için minimum Intermediate-2 seviyesinde olmanız gerekmektedir.

Bilgi için Merkezimizle İletişime Geçiniz !.

 0 212 252 90 35 — 0 212 252 90 36 nolu  telefonlardan  veya

info@kanadakulturmerkezi.com

Biz Sizi Arayalım!

Şimdi Bilgi Formunu Doldurun: Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizinle İletişime Geçsin.