Özel

Esnek

ingilizce

Akademik İngilizce / Üniversite Hazırlık İngilizcesi, İş İngilizcesi, Genel İngilizce, IELTS Hazırlık, Diğer Programlar (İngilizce), Yaz veya Kış Etkinliği veya Kamp Programları (İngilizce), TOEFL Hazırlık, Cambridge Test Hazırlığı

Dil Geliştirme Programları: Hava Yolu Kabin Mürettebatı Eğitimi (CACCT) için İletişim, Tercüme Yoluyla İngilizce (ETT)

Ortaöğretim Sonrası Eğitim İngilizce (EPE), Orta Öğretim Sonrası İngilizce Eğitim (IEPE)


Homestay

Bize Danışmadan KARAR Vermeyin !

 Alanında UZMAN olan Kanada Kültür Merkezi ile başvurunuzu ÜCRETSİZ olarak GÜVENLE ve Profesyonel Danışmanlarla gerçekleştirin.

BİLGİ FORMUNU buraya tıklayarak doldurun, profesyonel danışmanlarımız sizinle iletişime geçsin!

 

Sprott Shaw Dil Okulu, öğrencilerin başarısına adanmıştır. Çeşitli program seçenekleri sunma esnekliğimiz sayesinde, öğrenciler eğitim hedefleri için doğru planı bulabilirler.

SSLC Toronto, şehrin merkezinde yer almaktadır ve Kanada’nın en büyük metropolünün sunduğu tüm turistik mekanlardan ve etkinliklerden tam olarak yararlanmak isteyenler için ideal bir kampüstür. Bu şehir ticaret, spor, sanat, eğlence ve kültür merkezidir ve öğrencilerin mükemmel bir öğrenme deneyimi için ihtiyaç duydukları her şeyi sağlar.

Bu kampüs aynı zamanda gençler için yazlık ve kışlık kampların yanı sıra, sadece bu noktada mevcut olan bazı dil geliştirme programlarına da sahiptir.