Esnek

İngilizce

Çevrimiçi Programlar (İngilizce), Akademik İngilizce / Üniversite Hazırlık İngilizcesi, İş İngilizcesi, Genel İngilizce, Grup Programları (İngilizce), Uluslararası İngilizce Dil Test Sisteminin (IELTS) Değerlendirilmesine Hazırlık, Diğer Programlar (İngilizce), Programlar etkinlik veya yaz veya kış kampları (İngilizce), Yabancı Dil Olarak İngilizce Testine Hazırlık (TOEFL), belirli bir amaç için İngilizce (tıbbi / yasal / teknik, vb.), Gençler için programlar (İngilizce), Kanada Akademik Dil Değerlendirmesi (CAEL)

Göçmenlik için İngilizce (ESL + CELPIP)
İstihdam için
İngilizce Vatandaşlık Testi için İngilizce
Bilgisayar Okuryazarlığı
Kolay
Vurgu Azaltma Konuşur

Üniversite / Üniversite için Akademik İngilizce

CELPIP (Kanada İngilizcesi Yeterlik Programı), CAEL (Kanada Akademik Dili), TOEFL (Yabancı Dil Olarak İngilizce Testi)

Ev sahibi aile

Toronto ve Mississauga sınırında, Toronto Pearson Havaalanı ve Meydan Bir’in arasında yer almaktadır. GTA’daki en büyük Test Merkezi ile alanı paylaşıyor ve bilgisayar laboratuarlarını pratik testler için kullanıyor.

Öğrencilerin, göçmenlik ve akademik amaçlar için İngilizce yeterlilik sınavlarına hazırlanabileceği ve sınavlara girebileceği bir durak noktasıdır.

2002 yılında kurulan Queen’s Dil Okulu, kendisini yüksek kaliteli öğretim, farklılaştırılmış yaklaşım, bilgisayar uygulaması ve test simülasyonu yoluyla dilsel ve göçmenlik hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olan bir İngilizce öğrenme kurumu olarak belirlemiştir.

Bize Danışmadan KARAR Vermeyin !

 Alanında UZMAN olan Kanada Kültür Merkezi ile başvurunuzu ÜCRETSİZ olarak GÜVENLE ve Profesyonel Danışmanlarla gerçekleştirin.

BİLGİ FORMUNU buraya tıklayarak doldurun, profesyonel danışmanlarımız sizinle iletişime geçsin!

Programlarımız, CELPIP ve CAEL sınavlarında, akademik müfredat ve gerçek yaşamda kullanılan Kanada içerik ve telaffuzunu birleştiren “Kanada İngilizcesi” ne dayanıyor. Bu nedenle mezunlarımız Kanada’da hayatlarına, çalışmalarına veya kariyerlerine başlamak için daha iyidir.

Programlarımız belirli öğrencilerin ihtiyaçlarına göre düzenlenmiştir ve küçük boyutlu dersler sunar.

Haftanın 7 günü, sabah 9’dan akşam 9’a kadar, çeşitli öğrenci nüfusunu barındıracak esnek bir program sunuyoruz.