Sault College, Sault Ste. Marie, Ontario ve öğrencileri ilerici ve yenilikçi yollarla düşünmeye ve öğrenmeye teşvik ederek dönüştürücü bir yaşam deneyimi sağlamayı amaçlamaktadır. Okul, hevesli ve deneyimli fakültesi, daha fazla öğrenci ve öğretmen etkileşimi sağlayan küçük sınıf boyutları ve destekleyici öğrenme ortamı ile gurur duymaktadır.

Sault Koleji 1965’te kuruldu ve başlangıçta Sault Ste olarak biliniyordu. Marie Ontario Meslek Merkezi. Yıllar içinde muazzam bir şekilde büyüdü ve tüm disiplinlerde programlar ekledi. Okul şu anda yılda 4,500’den fazla tam zamanlı ve yarı zamanlı öğrenciye hizmet vermektedir. Sault College, Havacılık, İşletme, Konaklama, Mühendislik, Sağlık, Dil ve İletişim, Medya ve Tasarım ve Yerli Eğitim gibi programlarda eğitim sunmaktadır. Sault ayrıca Lake Superior Eyalet Üniversitesi ile ortaklığa sahiptir ve kaynakları genellikle kurumla paylaşır.

Sizde Kanada Kolejlerinde Eğitim Almak İstiyorsanız Bizimle İletişime Geçebilirsiniz!

Kanada Kültür Merkezi ile başvuru yapan öğrencilerimizin ücretsiz Kanada göçmenlik değerlendirmesinden faydalandığını biliyor musunuz ? Sizde ücretsiz Kanada göçmenlik testine girmek için başvurularınızı bizimle gerçekleştirebilirsiniz.

Kanada Kolejleri Anasayfasına Dönmek İçin Buraya Tıklayınız!