Ottawa’daki ilk post-ikincil kurum olan Saint Paul Üniversitesi’nin amacı, küresel ölçekte daha insancıl ve daha adil bir toplum kurmak için dönüşüme yol gösteriyor.

Ottawa’nın kalbinde, Rideau Nehri ve Rideau Kanalı’ndan bir taş atımı bulunan SPU, yeşillik ve çevre dostu küçük işletmelerle çevrilidir. Kampüsü ayrıca bir topluluk bahçesine ve organik bir kafeye ev sahipliği yapmaktadır.

Bize Danışmandan Kanada Üniversitelerine Başvurmayın!

Eğitim başvuruları güven ve deneyim ister. Kanada Kültür Merkezinin alanında uzman danışmanlarıyla GÜVENLE BAŞVURUN!

BURAYA TIKLAYARAK BİLGİ FORMUNU DOLDURUN; Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizinle İletişime Geçsin!

Onun yaklaşımı insan merkezlidir. İnteraktif öğretmenin yanı sıra profesörlere erişim ve hiçbiri için ikinci olmayan destek personeli sunar. Fikir, başarıyı teşvik eden kişiselleştirilmiş bir üniversite deneyimi yaratmaktır.

Araştırma ve öğretme yoluyla, mükemmelliğe olan bağlılığı, günümüzün sosyal meselelerine odaklanmış programlarında (çatışma çalışmaları, danışmanlık ve psikoterapi, etik, insan ilişkileri ve maneviyat, palyatif bakım, sosyal iletişim, sosyal yenilik, sosyal adalet ve Kamu hizmeti, dönüştürücü liderlik), özgün disiplinlerine ek olarak (kanon hukuku, felsefe ve teoloji).SPU’nun öğrenim ücretleri, Ontario’da en rekabetçi olan ülkeler arasındadır. Ayrıca, üniversite kredilerini tanımak için çekici bir program sunuyor.

SPU İngilizce ve Fransızca program ve hizmetler sunmaktadır ve öğrencilerin% 20’den fazlası yurtdışından gelmektedir. Bu nedenle herkes kendi seçtiği resmi dilde çalışabilir ve kültürel ufuklarını genişletebilir.

Sosyal adalet konusundaki kaygısı, entelektüel geleneğiyle birleştiğinde, insanlık durumu ve toplumsal dönüşüm planı hakkındaki düşüncelerine rehberlik eder.