Kanada’nın en güzel ve dinamik bölgelerinden birinde yer alan Okanagan College, 130’dan fazla farklı program ve sertifikalardan lisans derecelerine, lisansüstü diplomalara kadar çeşitli sertifikalar sunmaktadır. Nitelikli eğitim ve öğretime sahip yarım yüzyıllık dönüşüm yaşamları ve toplumları ile Okanagan Koleji, hizmet verdiği bölge ile bağlantı kurarak, girişimcilik özlemlerinden, çok çeşitli yetenekli esnafın taleplerine kadar her şeyi ele alıyor. Okanagan Koleji, BC’nin ikinci en büyük esnaf eğitim kurumu ve altı mühendislik teknolojisi diploma programı sunmaktadır.

Bölgenin ünlü şarap, yiyecek ve turizm endüstrileri için eğitim merkezi ve ulusal saygın bir İş Okulu vardır. Dört büyük kampüste (Kelowna, Penticton, Somon Kolu ve Vernon) ve 10 ek eğitim ve öğretim merkezi yılda 19.000’den fazla kişiye hizmet vermektedir; 7,500’den fazla tam zamanlı eşdeğer öğrencinin eşdeğeri. Kolej, 1.500’den fazla Aborijin öğrencisine hizmet vermektedir. 500’den fazla uluslararası öğrenci kampüste 44 farklı ülkeyi temsil ediyor.

Okanagan College Hakkında Bilgiler

  • Yılda yaklaşık 19.000 kişi Okanagan Koleji’ne kurslar ve programlar için bakıyor – bu, tüm bölge nüfusunun yaklaşık yüzde beşi.
  • Okanagan Koleji, 1963’te BC Meslek Yüksek Okulu olarak hayatına başladı ve birkaç ivme ile BC İçişleri’nin en büyük Koleji haline geldi. Başlamadan bu yana 68.000’den fazla kimlik vermiştir.
  • Okanagan College, Asya, Avrupa, Amerika ve Avustralya dahil olmak üzere dünyanın farklı yerlerinde 20’den fazla kurumla ortaklıklar kurmuştur.
  • Okanagan Koleji bölgesinde 160’tan fazla lisanslı şarap imalathanesi, dört adet birinci sınıf kayak merkezi ve 25’ten fazla delikli golf sahası bulunmaktadır.

Popüler Programlarımız

  • Su Mühendisliği Teknolojisi
  • İş idaresi
  • Gelişmiş CBS
  • Gastroenteroloji Hemşireliği Sertifikası
  • Bilgisayar Bilişim Sistemleri Lisans

Sizde Kanada Kolejlerinde Eğitim Almak İstiyorsanız Bizimle İletişime Geçebilirsiniz!

Kanada Kültür Merkezi ile başvuru yapan öğrencilerimizin ücretsiz Kanada göçmenlik değerlendirmesinden faydalandığını biliyor musunuz ? Sizde ücretsiz Kanada göçmenlik testine girmek için başvurularınızı bizimle gerçekleştirebilirsiniz.

Kanada Kolejleri Anasayfasına Dönmek İçin Buraya Tıklayınız!