Nicola Valley Teknoloji Enstitüsü (NVIT), BC’nin Aborijin kamu ortaöğretim sonrası enstitüsüdür. Nicola Valley’nin beş First Nations grubu tarafından kurulan NVIT, Aborijin öğrencilerin bugünün ve gelecek nesiller için topluluk gelişimlerini desteklemesi için gerekli olan eğitim ve beceri geliştirme fırsatları sunmaktadır.

 NVIT, Aborijin kültürüne, geleneğine ve Yerli Bilgisine dayanmaktadır. Bir eyalet Aborijin enstitüsü olarak NVIT, BC ili genelinde kaliteli eğitim verme yetkisine sahiptir. NVIT, Merritt ve Vancouver’da bulunan iki kampüsten faaliyet göstermektedir. Enstitü, ilin tüm bölgelerindeki öğrencilere çevrimiçi kurslar sunar. NVIT ayrıca topluluk öğrenimi, devam eden çalışmalar ve bir transfer seçeneği sunar. Bu seçenek, öğrencilerin ilk iki yıl için NVIT’te başlamasına olanak tanır.

Sizde Kanada Kolejlerinde Eğitim Almak İstiyorsanız Bizimle İletişime Geçebilirsiniz!

Kanada Kültür Merkezi ile başvuru yapan öğrencilerimizin ücretsiz Kanada göçmenlik değerlendirmesinden faydalandığını biliyor musunuz ? Sizde ücretsiz Kanada göçmenlik testine girmek için başvurularınızı bizimle gerçekleştirebilirsiniz.

Kanada Kolejleri Anasayfasına Dönmek İçin Buraya Tıklayın