Loyalist College hakkında merak ettiğiniz soruları yanıtladık. Mezunların iş bulması söz konusu olduğunda, Nisan 2016’da açıklanan İl Temel Performans Göstergesi (KPI) sonuçlarına göre, Kolej’in en son mezunlarının yüzde 87,4’ü, yüzde 83,6 olan il ortalamasına kıyasla, mezun olduktan sonraki altı ay içinde iş buldu. Güzel Quinte Körfezi bölgesinde 200 dönümden fazla olan Loyalist College, öğrencilerin ve başarılarının önce geldiği birbirine sıkı sıkıya bağlı bir topluluktur. Loyalist, küçük sınıflarda kişiselleştirilmiş ilgi, ödüllü saha yerleşimleri ve üstün öğrenci hizmetleri sağlar.

Loyalist, öğrencileri talep edilen kariyerlere hazırlamak için 60’tan fazla tam zamanlı program sunar; çıraklık; ve yüzlerce çevrimiçi, uzaktan ve sınıf içi kursların yanı sıra 70’ten fazla üniversite transfer anlaşması yoluyla sürekli eğitim fırsatları. Kolej’in geniş kapsamlı gelişmiş diploma, diploma ve sertifika yelpazesi, uygulamalı bilimler, biyobilimler, yapı bilimleri, işletme ve yönetim çalışmaları, sağlık bilimleri, insan çalışmaları, adalet çalışmaları, medya, sanat ve tasarım, beceriler ve teknoloji dahil olmak üzere pazar odaklı disiplinlerle uyumludur.

Ontario’da, Kolej’in yeni Dijital Medya Merkezi ve LEED® Silver sertifikalı Sürdürülebilir Beceriler, Teknoloji ve Yaşam Bilimleri Merkezi, öğrencilerin yanı sıra Kolej iş ve endüstri ortakları için tercih edilen eğitim merkezleridir. Kolej, bölgenin sosyal ve ekonomik sağlığı ve refahı için kilit bir itici güçtür ve Gayri Safi Bölgesel Hasılaya yüzde 5,4 katkıda bulunur. Bu, Ekonomik Modelleme Uzmanları Uluslararası (EMSI) tarafından hazırlanan 2014 Raporuna göre, bölgesel ekonomi üzerinde 530 milyon dolarlık genel bir etkiyi temsil ediyor.

Loyalist College Hakkında Bilgiler

  • Mezunların iş bulması söz konusu olduğunda, Loyalist, Doğu Ontario’daki 1 numaralı Kolejdir. Nisan 2016’da açıklanan KPI sonuçlarına göre, mezunların% 87,4’ü altı ay içinde iş buldu.
  • Loyalist, Mezun Memnuniyeti (81,6’ya karşı 80,3), İşveren Memnuniyeti (92,2’ye karşı 91,4) ve Öğrenci Memnuniyeti (79,4’e karşı 76,8) için il ortalamasının üzerinde güçlü memnuniyet oranlarına sahiptir. Yüzde 66,7’lik Mezuniyet Oranı il sonucuna eşittir.
  • Loyalist’teki W. Garfield Weston Vakfı Bursu, öğrencileri yetenekli ticaret diplomaları ve çıraklık eğitimlerine teşvik etmek için 4,000 $ artı bir öğrenim kredisi sunuyor.
  • Sadık bir diploma ile mezunlar, genellikle sadece iki yılda bir derece kazanabilecekleri 70’ten fazla üniversite derecesi programına doğrudan geçiş yapabilirler.
  • Yakın zamanda Kanada Pratik Hemşire Kayıt Sınavını (CPNRE) yazan 2015 Pratik Hemşirelik mezunları yüzde 100 başarılı oldu.

Programlarımız Şunları İçerir

  • Biyoteknoloji
  • Genel Sanat ve Bilim
  • Gazetecilik – Çevrimiçi, Basılı ve Yayın
  • Adalet Çalışmaları
  • Rekreasyon ve Boş Zaman Hizmetleri

Sizde Kanada Kolejlerinde Eğitim Almak İstiyorsanız Bizimle İletişime Geçebilirsiniz!

Kanada Kültür Merkezi ile başvuru yapan öğrencilerimizin ücretsiz Kanada göçmenlik değerlendirmesinden faydalandığını biliyor musunuz ? Sizde ücretsiz Kanada göçmenlik testine girmek için başvurularınızı bizimle gerçekleştirebilirsiniz.

Kanada Kolejleri Anasayfasına Dönmek İçin Buraya Tıklayınız!