Laurentian Üniversitesi, ödüllü programlar, çok kültürlü bir öğrenme ortamı ve nefes kesici bir kampüse sahiptir. Üniversite ayrıca, parlak ve ödüllendirici gelecek için mezunlarını hazırlarken kanıtlanmış bir sicile sahiptir. Diplomalarını aldıktan sonraki altı ay içinde, Laurentian mezunlarının yüzde 92’si iyi bir iş buluyor. Bu başarı, üniversitenin kişiselleştirilmiş eğitim sağlama konusundaki kararlılığına dayanmaktadır. Ontario’daki en düşük öğrenci-fakülte oranlarıyla, Laurentian, öğrencilerin profesörlerle gerçek anlamda bağlantı kurmasını ve birbirlerini ilk etapta tanımalarını sağlar.

Bize Danışmandan Kanada Üniversitelerine Başvurmayın!

Eğitim başvuruları güven ve deneyim ister. Kanada Kültür Merkezinin alanında uzman danışmanlarıyla GÜVENLE BAŞVURUN!

BURAYA TIKLAYARAK BİLGİ FORMUNU DOLDURUN; Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizinle İletişime Geçsin!

 

Laurentian, yerli kültür ve araştırmaya güçlü bir odaklanma da dahil olmak üzere bir dizi ilgi alanını tamamlamak için çok çeşitli programlar sunmaktadır. Iki dilli bir üniversite olarak, Laurentian 59 Fransızca lisans ve yüksek lisans programları sunuyor ve 1800+ Francophone öğrencisine hizmet vermektedir. Lisans programlarının esnekliği, öğrencilerin konsantrasyonlarını, küçüklerini, ana dallarını ve / veya uzmanlıklarını dahil ederek çalışmalarını uyarlamalarını sağlar.

765 dönümlük güzel bir kampüste yer alan Laurentian, beş adet Sudbury’s 330 tatlı su gölü, karışık bir boreal orman ve nefes kesici doğa parkurlarıyla çevrili pitoresk manzaralarıyla ünlüdür. Laurentian, Atikameksheng Anishnawbek ve Wahnapitae First Nations’ın geleneksel toprakları üzerinde yer alır ve ulusal ve uluslararası alanda Bharti Mühendislik Okulu, Maden İyiman Okulu, Harquail School of Earth Sciences, McEwen Mimarlık Okulu, Kuzey Ontario Tıp Fakültesi (NOSM) ve Vale Kooperatif Tatlısu Ekolojisi Ünitesi ile Yaşayan Vale.