Kanada’da mutfak eğitimi hakkında merak ettiğiniz soruları yanıtladık. Merak ettiğiniz sorulara yanıt bulmak için yazıyı sonun kadar okuyabilirsiniz.

Kanada Mutfak Enstitüsü, Kanada’nın önde gelen mutfak okulu olarak kabul edilmektedir. Dünyanın dört bir yanından gelen öğrenciler, gemilerini adanın çiftlikleri ve balıkçılığından yeni yerel malzemeler kullanarak öğreniyorlar. Bu yüzden Kanada’da mutfak eğitimi almak en iyi seçenektir.

Tüm dünya mutfaklarının bir arada olduğu Kanada’da geniş iş alanları ve birçok mutfağın eşsiz lezzetiyle buluşabilirsiniz.

Turizm ve misafirperverlik alanında bir kariyer sizi dünyanın herhangi bir yerinden alabilir, bu yüzden programlarımız endüstriye danışarak ve uluslararası standartlara göre geliştirilmektedir. Kanada Mutfak Enstitüsü’nden mezun olduğunuzda, başarılı olmanız için gereken beceri ve eğitime sahip olduğunuzdan emin olabilirsiniz.

Ödüllü şefler ve uluslararası tecrübeli yönetim uzmanlarından öğrenmek için dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilere katılın.

Kanada’daki tüm okullar öğrencilerine hem pratik, hemde uygulamalı olarak eğitim vermektedir. Aynı zamanda tüm dünya’da kabul gören referanslara ve eğitime sahip olacaksınız. 

Kanada kolejleri ya da Kanada sertifika programları ile çalışarak eğitim alabilirsiniz.

Kanada’da Kolej Eğitimi Almanın 4 Avantajı;

  • Eğitim süreniz boyunca haftalık 20 saatlik çalışma izni,
  • Eğitim programı sonrasında 1 veya 3 yıllık çalışma izni,
  • Eğitim süreniz boyunca eşinizin tam zamanlı çalışma iznine sahip olması,
  • Eğitim sonrasında Kanada Göçmenlik ve Vatandaşlık hakkı!

Aşağıdaki bilgi formunu doldurarak danışmanlarımızın sizinle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz.