Dünya’nın en kaliteli eğitim sistemlerinden birisine sahip olan Kanada,  kişilere birçok benzersiz avantaj sunuyor. Bu avantajlardan en önemlisi eğitim alırken çalışma iznine sahip olmanızdır.

Kanada’da eğitim sonrası göçmen olun ! Videomuzu izleyerek veya merkezimizle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Aynı zamanda Kanada yüksek lisans maliyetinin oldukça ekonomik olması bir başka avantajdır. Yüksek eğitim kalitesi bir yana dünyanın en prestijli üniversitelerinde eğitim alma fırsatına sahip olacaksınız. Aynı zamanda Kanada’da alacağınız eğitim; Sadece göçmen olma şansı tanımayacak, tüm dünya tarafından kabul edilen ve saygınlık sahibi eğitim kurumlarından mezun olacaksınız. İş yaşamında ve sosyal yaşamda bunun katkısını fazlasıyla hissedeceksiniz.

Kanada Yüksek Lisans Maliyeti Ne Kadar

Eğitim programlarını incelerken karşımıza iki seçenek çıkmaktadır. Tezli ve tezsiz yüksek lisans programları mevcuttur. Kanada yüksek lisans maliyetini etkileyen önemli faktörlerden birisidir.

Kanada yüksek lisans programları sonrasında nasıl kalırım;

Tezsiz Yüksek Lisans Programı

Bir senelik programlardır. Sosyal bilimler bölümlerinin fiyatları daha düşükken, Mühendislik vbg. bölümlerin programları biraz daha yüksektir.

Kanada tezsiz yüksek lisans ücretleri 14.000 Kanada Dolarıyla , 22.000 Kanada Doları arasındadır.

Tezli Yüksek Lisans Programları

İki senelik programlardır. Programlara katılım için belli koşullar vardır. Diploma puanınız , dil bilginiz bunlardan sadece iki tanesidir. Detaylı bilgi almak için , merkezimizle iletişime geçebilirsiniz.

Fiyatları ortalama olarak : 28.000 Kanada Dolarıyla , 44.000 Kanada Doları arasındadır. Eğitim alırken , çalışma izniniz olacağı için geçiminizi kolaylıkla sağlayabilirsiniz..