Öğrencilerin en sık tercih ettiği programlar arasında Kanada yüksek lisans programları yer alıyor. Hem çalışma izni vermesi hemde Kanada yüksek lisans fiyatlarının ekonomik olması nedeniyle tercih ediliyor. Aynı zamanda dünyanın en kaliteli eğitim sistemlerinden birisine sahip olduğunu hatırlatmakta fayda var.

Kanada’da eğitim almak isteyen öğrenciler nasıl bir yol izlemelidir;

 Kanada Yüksek Lisans Fiyatları

Kanada devleti hem tezli hemde tezsiz olarak iki farklı eğitim programı sunmaktadır. Bu yüzden ücretleri iki farklı kategoride aktarmak daha doğru olacaktır.

Ancak Kanada yüksek lisans fiyatları hakkında kesin bilgilere ulaşmak için merkezimizle iletişime geçebilirsiniz.

Kanada üniversitelerinde eğitim almanın avantajları;

Kanada Tezsiz Yüksek Lisans Fiyatları

Bir senelik eğitim programlarıdır. Fiyatları etkileyen birçok faktör vardır. Hangi bölümde eğitim alacağınız ve katılacağınız eğitim programı ücreti etkileyen en önemli faktördür.

Ortalama olarak bir yıllık eğitim programının ücreti; 14.000 CAD – 22.000 CAD arasında değişiklik göstermektedir.  Net bilgi sahibi olmak için merkezimizle iletişime geçebilirsiniz.

Kanada Tezli Yüksek Lisans Fiyatları

İki senelik eğitim programlarıdır. Tezsiz yüksek lisansın aksine; Diploma puanınız ve eğitim yaşamındaki başarılarınız dikkate alınmaktadır. Şartları öğrenmek için merkezimizle muhakkak iletişime geçiniz.

Eğitim programları 22.000 CAD ile 44.000 CAD arasında katılacağınız eğitim programına göre değişiklik göstermektedir. Katılacağınız okul ve eğitim programı eğitim ücretini etkilemektedir.

Detaylı bilgi sahibi olmak için merkezimizle iletişime geçebilirsiniz.