Eşsiz ve ekonomik eğitim fırsatları sunan Kanada, birçok benzersiz fırsatı kişilere sunmaktadır. Eğitim alırken sahip olacağınız yarı zamanlı çalışma izni, eğitim sonrasında tam zamanlı çalışma ardından göçmenlik başvurusu yapma imkanı sunmaktadır.

Kanada Master fiyatları rakip ülkeleri olan Amerika Birleşik Devletleri veya İngiltere gibi ülkelere kıyasla oldukça ekonomiktir. Aradaki farkı sağlayan en önemli etken TL/Kur Farkıdır.

Kanada’da eğitim sonrası göçmenlik hakkında bilgi almak için;

Kanada Master Fiyatları

Her iki programda’da, program seçiminize bakılmaksızın eğitim esnasında yarı zamanlı çalışma iznine sahip olacaksınız. Programın bitişiyle beraber eğitim aldığınız süreye bağlı olarak tam zamanlı çalışma hakkında sahip olacaksınız. Ardından göçmenlik başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Kanada Tezli Master Fiyatları

28.000 Kanada Dolarıyla , 44.000 Kanada Doları arasında değişiklik göstermektedir. Ancak katılacağınız bölüm ve eğitim kurumuna göre ücretlerde azalmalar veya artışlara şahit olabilirsiniz.

Kanada’ya gitmek isteyen öğrenciler nasıl bir yol izlemeli ? Başvurularınızı Kanada Master programlarına olan başvurularınızı alanında uzman danışmanlarımızla gerçekleştirin.

Kanada Tezsiz Master Fiyatları

Fiyatlar ortalama 14.000 Kanada Dolarıyla , 22.000 Kanada Doları arasındadır. Katılım sağladığınız şehir, okul ve bölüm ücretlendirmeyi etkileyebilir.

Kanada Master ücretleri hakkında detaylı bilgi almak için merkezimizle iletişime geçebilirsiniz. (0212) 252 90 35-36 pbx veya https://www.kanadakulturmerkezi.com/iletisim bağlantısını kullanabilirsiniz.