Yeni geçilen Kanada Vize Merkezi randevu sistemi  1 Ağustos 2018 itibariyle vize başvurularında parmak izi talebinde bulunacak. Özellikle Kanada Vize Merkezi randevu tarihinin ne zamana verildiği merak edilen sorular arasındadır.

Kanada Vize Merkezi Randevusu Ne Zamana Verilir ?

Kanada vizesi başvurularında geçilen yeni sistemin vize başvuru sürelerini etkileyip, etkilemediğine dair merak edilen birçok soru işareti vardır.

Ancak parmak izi alım işleminin randevu tarihini etkilemeyeceğini, yoğunluk ve diğer faktörlerin süreci etkilediğini belirtmekte fayda var.

Kanada Vizesi Kaç Günde Çıkar ?

Öncelikle bu sürecin kişiye özel olduğunu hatırlatmalıyız. Ancak bu süreyi etkileyen belli başlı faktörler vardır; Başvurunun gerçekleştirildiği zaman, Kanada vizesi biriminin yoğunluğu bu süreci etkileyen temel faktörler arasında yer almaktadır.  Ancak Kanada Vize Merkezi parmak izi işlemlerinin bu süreci etkilemeyecektir.

Kanada vizesi başvurularındaki ortalama süre 3-5 hafta arasında değişiklik göstermektedir.

Kanada Kültür Merkeziyle, Kanada vize işlemlerini güvenle gerçekleştirebilirsiniz. Kanada Kültür Merkezi, 2008 yılından itibaren kişilere profesyonel destek sağlamaktadır.

“Kanada vizesi kaç günde çıkar?” sorusunun yanıtını İsmail İNCE veriyor.

Kanada Vizesi Parmak İzi İçin Nasıl Randevu Alınır ?

İşlemler şu an için İstanbul veya Ankara’daki konsolosluk birimlerinde gerçekleştirilmektedir. Kanada Vize Merkezi parmak izi randevusu için bizimle iletişime geçebilirsiniz.