Birçok sebeple Kanada vizesi başvurusu yapıyor olabilirsiniz. Başvuruyu tamamladıktan sonra akla gelen en önemli soru şüphesiz “Kanada vize başvurusu kaç günde sonuçlanır ?” sorusudur.  Turist olarak ya da öğrenci olarak başvuru gerçekleştirmiş olabilirsiniz. Bu süreçte birçok farklı evrak ve başvuru formu talep edilmektedir. Elbette, her Kanada vize başvurusu farklı sürelerde sonuçlanmaktadır.

Kanada Vize Başvurusu Kaç Günde Sonuçlanır ?

Vize başvurularının sonuçlanma sürecini etkileyen birçok faktör vardır. Ne zaman başvuru yaptığınız, hangi vize kategorisine başvuru yaptığınız gibi birçok soru daha bu süreyi etkilemektedir.

Kanada vizesi kaç günde çıkar ?

 

Kanada Vizesi Başvurularınızı Kanada Kültür Merkeziyle Gerçekleştirin

Kanada Konsolosluğu yüz yüze görüşme gerçekleştirmiyor. Bunun yerine hazırlanan vize başvuru formu ve evrakları göz önünde bulundurarak değerlendirme yapmaktadır. Başvuru formlarınızı Kanada Büyükelçiliğinin istediği düzende ve şartlarda hazırlıyor, eksiksiz başvurunuzu gerçekleştiriyoruz.  Vize başvuru süreci oldukça zahmetli ve yorucu olabilir. Kanada Kültür Merkezi, 10 yılı aşkın tecrübesi ve deneyimiyle profesyonel danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. Detaylı bilgi almak ve güvenle başvurmak için bizimle şimdi iletişime geçin.