Kanada konsolosluğu İzmir’de iki şehirde hizmet vermektedir. Kanada konsolosluğu İzmir şehrinde var mı ? İzmir’den vize başvurusu nasıl yapılır ? Merak edilen soruların yanıtlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Kanada konsolosluk adresi hakkında bilgiler aşağıda yer almaktadır;

Kanada Konsolosluğu İzmir şehrinde var mı ?

Kanada konsolosluğu İstanbul’da, Kanada Büyükelçiliği Ankara’dadır. İzmir’de Kanada konsolosluğu yoktur. Kanada vizesi başvuruları için Ankara’daki veya İstanbul’daki vize merkezlerine gelinmesi gerekmektedir.

Kanada Kültür Merkezi ile Kanada vizesi ve eğitim başvurularınızı güvenle gerçekleştirebilirsiniz. Sadece biyometrik işlemler ve evrak teslimi için kişilerin gelmesi gerekmektedir.

Kanada Konsoloslukları Nerede ?

Ankara’da Büyükelçilik, İstanbul’da konsolosluk bulunmaktadır. Kanada konsolosluğu vize başvurularında bilgi aktarımı gerçekleştirmez. Vize başvurusu hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kanada Konsolosluğu – İstanbul

Cinnah Caddesi no: 58
06690, Çankaya
Ankara, Turkey

Tel.: +90 (312) 409 27 00
Fax: +90 (312) 409 27 12
E-mail: ankra@international.gc.ca

Kanada Konsolosluğu – Ankara

Kanada Başkonsolosluğu
209 Büyükdere Caddesi
Tekfen Tower– Kat 16
Levent 4, İstanbul
34394 Türkiye

Tel: 90-212-385-9700
Fax: 90-212-357-1000
Email: ISTBL-CS@international.gc.ca

 Kanada konsolosluğu vize işlemleri ve göçmenlik hakkında bilgi vermemektedir. Aracı kurumlarla iletişime geçmeniz daha sağlıklı olacaktır.

Kanada konsolosluğu girişlerinde telefonla veya kamerayla girmek kesinlikle yasaktır. Yanınızda mutlaka kimlik kartınız veya ehliyetiniz olmak zorundadır.

İstanbul konsolosluğu, yalnızca Kanada vatandaşlarına hizmet vermektedir, bu yüzden vize veya göçmenlikle ilgili sorularınıza cevap vermeyeceklerdir.

Kanada Vizesi İzmir’den nasıl başvuru yapılır ?

Kanada vize başvurusu yapılırken doğru kategori seçimi ve başvurunun eksiksiz olarak gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Kanada Kültür Merkezi olarak, Kanada vizesi başvurularınızı güvenle gerçekleştiriyoruz. Detaylı bilgi almak için: Kanada Vizesi