Kanada Koleji programları her yıl binlerce Türk öğrenci tarafından tercih edilmektedir. Sundukları yüksek kaliteli eğitim fırsatları, eğitim süresince ve eğitim sonrasında sundukları avantajlı fırsatlardan dolayı Kanada Koleji programları tercih edilmektedir.

Kanada Koleji Programları Denildiğinde Aklımızda İki Farklı Program Canlanmaktadır. Kanada’da Lise Eğitimi Ve Kanada Kolej Programları:

Kanada’da Lise Eğitimi (Kanada Koleji Programları)

Kanada’da lise eğitimi ücretleri oldukça merak edilmektedir. Hatta göz korkutmaktadır. Ancak Kanada okulları fiyatları sanılanın aksine birçok ülkeye, hatta Türkiye’deki özel okullarla oldukça yakındır.

 “Kanada liselerine kaçıncı sınıfta geçiş yapılabilir ?” sorusunu İsmail İNCE yanıtlıyor.

Oldukça cüzzi yıllık ücretlerle öğrencilerin Kanada’da lise eğitimi alabilir. Kanada okulları fiyatlarını etkileyen birçok faktör vardır. Hangi eyalette, şehirde eğitim alınacağı veya okulun kategorisi gibi birçok farklı seçenek eğitim ücretlerini etkilemektedir.

 Kanada Okulları Fiyatları Ne Kadar ?

Okul fiyatlarını etkileyen birçok faktör olduğunu belirtmiştik. Kanada okulları fiyatları genellikle 8500 CAD ile 12.000 CAD arasındadır. Ancak bu ücretler ortalamadır. Kanada liselerinde aradığınız bütçeye göre birçok lise mevcuttur.

Kanada Liselerine Başvurunuzu Bize Danışmadan Gerçekleştirmeyin!

Kanada okulları öğrencilere birçok avantaj sunmaktadır.

Buraya Tıklayarak Bilgi Formunu Doldururun; Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizinle İletişime  Geçsin.

“Kanada liseleri ücretli mi ?” sorusunu İsmail İNCE yanıtladı. 

Kanada Liseleri Ücretleri (Kanada Koleji Ücretleri)

Fiyatları daha detaylı görmek için ; Lütfen Resmin Üzerine Tıklayın.

Fiyatları daha detaylı görmek için ; Lütfen Resmin Üzerine Tıklayın.

  • Havalimanı karşılaması yılda bir defa verilmektedir. Aynı zamanda üniforma , aktivitelere katılım ücretleri yılda bir defaya mahsustur. Türkiye’deki özel eğitime yakın ücretlerle Kanada okulların eğitim alma fırsatına sahipsiniz.
  • Ücretler hakkında en net bilgi ; Kanada Kültür Merkezi tarafından verilmektedir. Bu yüzden Kanada Kültür Merkeziyle iletişime geçmelisiniz.

Aşağıdaki Bilgi Formunu Şimdi Doldurun: Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizinle İletişime Geçsin!

 
 Öğrencilerin eğitim sürecini Kanada okullarında tamamlamasının en büyük avantajlarından birisinin: Türkiye’de sınavsız üniversite giriş hakkı olduğunu biliyor muydunuz ?

Kanada okullarından mezun olacak öğrenciler, uluslararası kabul ve saygınlık kazanmış bir diplomanın sahibi olabilirler. Kanada üniversite başvurularında veya diğer ülkelere üniversite başvuruları yaptıkları takdirde: Kabul edilme oranları çok daha yüksektir.