Kanada iş imkanları her geçen gün artmaktadır. Kanada da iş çokken çalışacak kişi sayısının az olması, işverenleri yabancı iş gücüne itiyor. Orada çalışmak için meslek sahibi olmanız yeterlidir.

Kanada’da nasıl iş bulabileceğinizi bilmiyorsanız; Aşağıdaki videoyu sonuna kadar izleyerek öğrenebilirsiniz.

Kanada’nın En Seçkin Okullarının Katılımıyla:

14-15 Mart Tarihlerinde Kanada Eğitim Günleri Başlıyor!

Kanada’yı Bir Bilene Sor: Hayallerin Gerçek Olsun

Özel İndirimler Ve Fırsatlardan Yararlanmak İçin:

Buraya Tıklayın

Kanada iş imkanlarından yararlanmak istiyorsanız bazı işlerde orta seviye diğer işlerde ileri seviye İngilizce bilmek zorundasınız. Kanada çalışma vizesi almak için orada iş bulmanız gerekiyor. İnternet üzerinde gezinirken bulabileceğiniz, Kanada’ya ait bir çok iş bulma sitesi var. Bunlar üzerinden başvuru yapıp davetiye aldıktan sonra vize süreciniz başlar.

Vize süreci doğru yapıldığı takdirde vize alabilirsiniz. Vize formunda yapacağınız bir hata bir daha vize alamamanıza sebebiyet verebilir. Kanada iş imkanlarından yararlandıktan sonra orada göçmen olarak kalmak istiyorsanız sizlere şartlar sunulacaktır. Bu şartları yerine getirmekle yükümlüsünüz. Şartlar eyaletlere ve mesleklere göre değişiklik gösterecektir.

Sizlerde Kanada iş imkanlarından yararlanmak isterseniz bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Kanada Kültür Merkezi olarak sizlerin yanında olmaktan mutluluk duyarız.

Kanada’yı Bir Bilene Sorun !

Eğitim, Vize ve Göçmenlik Hakkında Kanada Kültür Merkezinin Alanında Uzman Danışmanlarından  Bilgi Almak İçin Aşağıdaki Bilgi Formunu Doldurabilirsiniz!