Son yıllarda ilginin oldukça fazla arttığı Kanada , her yıl on binlerce göçmen başvurusu almaktadır. Kanada göçmenlik başvuru işlemlerinde adımlar oldukça dikkatli atılmalı , danışmanınız sizi doğru yönlendirmelidir.

Kanada Göçmenlik Başvurusu Nereden Yapılır

Kanada göçmenlik başvuru işlemleri ülkemizde Kanada’ya özgü tek kuruluş olan Kanada Kültür Merkeziyle gerçekleştirilmektedir.

Danışmanlarımızın yapacağı testlerin hemen ardından , uygunluk kontrolü yapmaktadır. Bunun amacı ; Kabul edilme ihtimali düşük bir insanın başvuru yapıp , hem maddi hemde manevi anlamda yorulmasını engellemektir.

Başvuru yaptığınızda danışmanlarımız Kanada’ya göçmen olarak gitmenin en hızlı ve en kolay yollarını size bildirmektedirler.

Sizlerde , Kanada göçmenlik hakkında bir uzmanda bilgi almak , daha doğrusu Kanada’ya gitmek için merkezimizle iletişime geçebilirsiniz. Bir telefon uzağınızdayız.

 

Kanada’yı Bir Bilene Sorun !

Eğitim, Vize ve Göçmenlik Hakkında Kanada Kültür Merkezinin Alanında Uzman Danışmanlarından  Bilgi Almak İçin Aşağıdaki Bilgi Formunu Doldurun: Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizinle İletişime Geçsin!