Quebec City

Kanada Fransızca dil okulu eğitim programları sıklıkla ziyaret edilmektedir. Özellikle Fransa’daki eğitim programlarına nazaran çok daha ekonomik olması sebebiyle en ideal tercihlerden birisi olacaktır.

Kanada Fransızca dil okuluna katılım sağlayacak öğrencilerin bilmesi gereken önemli bilgilerden biriside; Paris’den sonra dünyanın en çok Fransızca konuşulan şehrinin Montreal olduğudur. Aynı zamanda Fransız aksanına oldukça yakın olmasından dolayı Kanada Fransızca dil okulu programlarını tercih edebilirsiniz.

Kanada dil okullarında çalışma izni hakkım var mıdır ?” sorusunu İsmail İNCE yanıtlıyor. 

Kanada Fransızca Dil Okulu

Birçok farklı kurumda eğitim alma şansınız bulunmaktadır. Eğitim kurumlarının büyük çoğunluğu Montreal ve çevresinde bulunmaktadır.

Özellikle Quebec eyaletinde Fransızca diğer bölgelere göre çok daha yoğun kullanılmakta ve birinci dil olarak kabul edilmektedir. Hem pratik açısından, hemde kaliteli eğitim şansı yakalamak açısından ideal seçim olabilir.

Kanada Fransızca dil okulu başvurularınızı merkezimiz üzerinden kolaylıkla ve hızlıca gerçekleştirebilirsiniz. Alanın uzman danışmanlarla sadece dil okullarına değil, Kanada öğrenci vizesi ihtiyaçlarınız konusunda’da yardımcı olmaktadırlar.