İngilizce eğitimi alanında öğrencilere ve kişilere büyük fırsatlar sunan Kanada dil okulları, diğer ülkelere nazaran oldukça ekonomik fiyatlarla eğitim fırsatı sunuyor. Kanada dil okulları herşey dahil fiyatlarını göz önüne aldığımızda Kanada Doları kurununda payı bu noktada hayli büyüktür.

En iyi Kanada dil okullarını aşağıdan öğrenebilirsiniz. 

Önemli noktalardan bir başkası olan Kanada dil okulları fiyatlarını etkileyen birçok faktör vardır. Okulun bulunduğu şehir, eyalet ve birçok farklı faktör daha bu süreyi etkiler.

Kanada Dil Okulları Fiyatları Herşey Dahil – Kanada Kültür Merkezine Özel Paketler

Aşağıda yer alan ücretler 2020 yılına aittir. Ücretlerde okullardan kaynaklı değişiklikler gözlemlenebilmektedir. Detaylı bilgi sahibi olmak için ofisimizle iletişime geçiniz.

Kanada’nın en çok tercih edilen dil okulu ILAC Toronto ve ILAC  Vancouver şubelerinden 2020 yılında Türk öğrencilere özel fiyatlardan Kanada Kültür Merkezi ile yararlabilirsiniz.

ILAC Toronto ve ILAC Vancouver Kanada Dil okullarında haftada 30 ders saati program için fiyat listesi

HAFTA İndirimli Fiyatlar Normal  Fiyatları
4 Hafta 1158 CAD 1410 CAD
8 Hafta 2246 CAD 2790 CAD
12 Hafta 3190 CAD 3970 CAD
24 Hafta 4990 CAD 7390 CAD
36 Hafta 7198 CAD 10700 CAD

ILSC Toronto Dil Okulu, ILSC Montreal Dil Okulu ve ILSC Vancouver Dil Okulundan Türk öğrencilere özel fiyatlardan Kanada Kültür Merkezi ile yararlabilirsiniz.

ILSC okullarında haftada 24 derslik program için örnek fiyat listesi

HAFTA İndirimli Fiyatlar Normal  Fiyatları
4 Hafta 990 CAD 1410 CAD
8 Hafta 1910 CAD 2750 CAD
12 Hafta 2830 CAD 3910 CAD
24 Hafta 4660 CAD 7390 CAD
36 Hafta 6910 CAD 11050 CAD

 Kanada’daki tüm dil okullarına, Kanada Kültür Merkezi ile GÜVENLE BAŞVURun! Detaylı bilgi almak için şimdi iletişime geçin!

EC English Vancouver, EC Toronto ve EC Montreal Kanada dil okullarında Türk öğrencilere özel fiyatlardan Kanada Kültür Merkezi ile yararlabilirsiniz.

EC Toronto ve Vancouver okullarında haftalık 20 derslik program için örnek fiyat listesi

HAFTA İndirimli Fiyatlar Normal  Fiyatları
4 Hafta 970 CAD 1270 CAD
8 Hafta 1870 CAD 2470 CAD
12 Hafta 2675 CAD 3490 CAD
24 Hafta 5070 CAD 6670 CAD
36 Hafta 7495 CAD 9970 CAD

LSI Toronto ve LSI Vancouver Kanada Dil Okullarında Türk öğrencilere özel çok uygun fiyatlar!

LSI Toronto ve Vancouver Kanada dil okullarında haftalık 20 ders program için örnek fiyat listesi

HAFTA İndirimli Fiyatlar Normal  Fiyatları
4 Hafta 870 CAD 1270 CAD
8 Hafta 1670 CAD 2470 CAD
12 Hafta 2375 CAD 3470 CAD
24 Hafta 4570 CAD 6070 CAD
36 Hafta 6670 CAD 9070 CAD

Not : Yukarıda belirtilen fiyatlar Okul tarafından değiştirilebilmekte olup güncel fiyatlar hakkında bilgi almak için bizimle 0 212 252 90 35 pbx telefon numaramızdan arayarak veya iletişim sayfamızdan form doldurarak bilgi alabilirsiniz.

 

Aşağıdaki bilgi formunu doldurarak alanında uzman danışmanlarımızın sizinle iletişime geçmesini ve merkezimize özel indirimler hakkında bilgi alabilirsiniz.

Kanada dil okulu fiyatları herşey dahil olarak belirlemek için birçok faktörü daha göz önünde bulundurmalıyız. Özellikle yaşam giderleri gibi kritik konular kişiden kişiye değişen giderlere sahiptir.

Kanada Dil Okullarında Konaklama Seçenekleri

Aile yanı konaklama


Kaliteli ve sorumluluk sahibi dil okullarında tüm aileler, yüz yüze yapılan mülakatlar sonucunda seçilir. Seçilen ailelerin misafirlerini rahat ettirecek konfor ve düzene sahip olmalarına, düzenli ve mutlu bir aile yaşantısı sürmelerine, misafir öğrencinin kalacağı odaların havalandırma ve ısıtmasının kabul edilebilir standartlarda olmasına dikkat edilmektedir. Aile yanı konaklamada size bir anahtar verilir, bu şekilde istediğiniz saatte eve giriş çıkış yapabilirsiniz, tabii ki eve geç gidecekseniz merak etmemeleri için aileye haber vermeniz gerekir. Her evde olduğu gibi, geç saatlerde eve gelmeniz durumunda gürültü yapmamaya da özen göstermelisiniz.

 

Avantajları Dezavantajları Ücreti
Sıcak bir aile ortamında, yabancı dili bolca pratik yapma şansı…
Düzenli bir yaşam…
Yaşanan ülkenin kültürünü ve yaşam tarzını yakından tanıma olanağı.
Her aile bireyi gibi, ailenin günlük düzenine ve kurallara uymak durumundasınız… Aile yanı konaklama ücretleri genelde en ucuz konaklama yoludur.

 

Banyo: Aile yanı konaklamada banyoyu her gün kullanma hakkınız vardır.
Çamaşır yıkama ve ütü: Aileler, yatak nevresim, çarşaf ve diğer müştemilatı ücretsiz yıkamalıdır. Ancak kişisel eşyalarınızın yıkanmasında deterjan, elektrik ve su gideri için sizden ekstra ücret alabilirler. Bu ücret her yıkama için ülkesine göre ortalama 5-10 dolar arası değişir. Çamaşırlarınızın ütüsünü kendiniz yapmalısınız veya aile kabul ederse, evin hanımına ücreti karşılığında ütüyü yaptırabilirsiniz.

Öğrenci yurdu
Öğrenci yurtları genelde daha bağımsız yaşamak isteyenler için ideal olabilir. Dil eğitimi alan öğrencilerin kaldıkları yurtlarda, genelde sadece dil eğitimi alan öğrenciler bulunur. Dolayısıyla bağımsız yaşama getirisine karşın, dil pratiği yapamama götürüsünü göz önüne almalısınız.

 

Avantajları Dezavantajları Ücreti
Sadece dil eğitimi alan öğrenciler ile bağımsız yaşama şansı…
Kendi yemeğinizi hazırlayabilir, yemekhaneleri kullanabilir, istediğiniz saatte yurda giriş çıkış yapabilirsiniz.
Yurtta kalan tüm öğrenciler, sizin gibi dil bilmeyen öğrencilerdir, bu anlamda doğru pratik yapma şansınız az olabilir. Öğrenci yurtları genelde pahalı bir konaklama türüdür.

 

Banyo: Yurtlarda banyolar -genelde- 2-3 oda ortak kullanımlıdır. Ancak bazı yurtlarda özel banyo bulunabilir.


Çamaşır yıkama ve ütü: Yurtlarda çamaşır yıkamanız için özel odalar bulunur. Bunun bulunmadığı yerlerde civardaki çamaşır yıkama mağazalarını kullanabilirsiniz. Ütüler kendi sorumluluğunuzdadır.


TV: Yurt odalarında TV bulunmaz. Ancak odanıza bir TV satın alabilir veya kiralayabilirsiniz.


Oda servisi: Yurtlarda odanızın temizliği -genelde- sizin sorumluluğunuzdadır ancak çarşaf nevresim vb odadaki yatakla ilgili çamaşırlar yurt tarafından her hafta değiştirilir.

Kiralık ev ve odalar
Ekonomik ve bağımsız olmak için en ideal yollardan biri de ev veya bir oda kiralamanızdır. Ancak kiralama yaparken sizden en az 6 aylık kontrat yapmanız, bir kaç aylık depozito  ödemeniz ve ilk bir kaç ay için peşinat ödemeniz istenebilir. Bazı bölgelerde, kefil göstermeniz de istenebilir.

 

Avantajları Dezavantajları Ücreti
Tamamen özgür bir ortam, dilediğiniz gün ve saatte kullanabileceğiniz kendinize ait bir ev… Kira dışında depozito, elektrik, ısıtma ve kapıcı hizmetleri gibi ek harcamaları var.. Bazı ülkelerde, konaklama vergisi veya belediye vergisi ödemeniz gerekebilir. Tek başına ev tutarsanız pahalı, ancak evi bir kaç kişi ile paylaşırsanız oldukça ekonomik olabilir.

 

Otel ve pansiyonlar


Bazı okullarda otel veya pansiyon konaklaması da mümkündür.

 

Avantajları Dezavantajları Ücreti
Lüks ortamda, oda  ve temizlik hizmeti sunulan rahat ve bağımsız bir konaklama şekli… Pratik yapma şansınız kısıtlı. Arkadaşlarınızı davet etmeniz pek mümkün olmayabilir. Otel ve pansiyon konaklaması lüks ve rahat olmasına karşın çok pahalıdır.

 

Kaynak: https://www.kanadakulturmerkezi.com/kanada-dil-okullari