Kanada Vizesini Bir Bilene Sorun: Hayalleriniz Gerçek Olsun!

Kanada vizesi başvuru formunun ardından en önemli süreç evraklarla devam etmektedir. Kanada davet mektubu örneği, banka hesapları, vbg. evraklar vize sürecinin etkileyen önemli faktörler arasındadır.

 “Kanada vizesi nasıl alınır ?”  sorusunu İsmail İNCE aktarıyor. 

Kanada Davet Mektubu Nedir ?

Kanada’de yaşayan kişi ve kuruluşlar tarafından aktarılan belge/mektupta kişinin neden Kanada’ya davet ettiği ve kimin davet  ettiğini öğrenmek maksadıyla hazırlanmaktadır.

Kanada davet mektubu vize başvurularında önemli bir konumda olsa dahi sürecin %100 olumlu sonuçla beklenmesi yanlış olacaktır.

Kanada Davet Mektubu Örneği

Kanada vizesi başvurusu gerçekleştirilirken adımların dikkatli atılması süreci etkileyen en  önemli faktörler arasındadır. İnternet üzerinde kısa bir araştırma ile Kanada davet mektubu örneğiyle karşılaşmanız mümkündür.

Ancak gerekli olan Kanada davet mektubu örneğini öğrenmek için vize danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Kanada Vizesi Nasıl Alınır ?

Kanada ülkesine gitmek isteyen kişilerin sadece gezmek için gideceği zamanlarda Kendine Özel  (Bordo) pasaport, bir hizmet ve görevi yerine getirmek için Hizmet (Gri) pasaportu, diplomatik işlerini halletmek için gidiyorsa Diplomatik (Siyah) pasaport ve kendi işlerini halletmek için gidiyorsa Husisi (Yeşil) pasaport alması ve Kanada Konsolosluğu’ndan vize almak için müracaat yapması gereklidir. Kanada ülkesine gitmek için müracaatta bulunan kişilerin onayı Kanada Büyükelçiliği tarafından, Konsolosluğun yetki verdiği kurumlar tarafından veya Vize Başvuru Yerleri tarafından yapılmaktadır.

Kanada’da vize işlemleri başvurusunda vizenin alınışına kadar tüm işlemler Vize Başvuru Merkezleri tarafından yapılmış olsa da Kanada’ya seyahat yapmak için vize başvuru yapan kişinin vize onayı için yetkili kurum Kanada Konsolosluğu’dur.

Hızlı ve kolayca Kanada vizesi sahibi olmak için ofisimizle şimdi iletişime geçin!