Evet

Özel

Esnek

ingilizce

Akademik İngilizce / Üniversite Hazırlığı İngilizce, İş İngilizcesi, Genel İngilizce, Grup Programları (İngilizce), IELTS Hazırlık, Yaz veya Kış Etkinliği veya Kamp Programları (İngilizce), TOEFL Hazırlık, Cambridge Test Hazırlığı, Gençlik / Genç programları (İngilizce)


ILAC, 70’ten fazla Kanada post-ikincil kurumu ile ortaklık anlaşması yapmakta ve 1.000’den fazla ILAC mezunu için üniversite ve üniversite yerleşimi sağlamaktadır. ILAC, Üniversite programlarında öncüdür ve Kanada’daki üniversite ve üniversite yerleşimlerinde lider olmaya devam etmektedir.

IELTS

Homestay

Bize Danışmadan KARAR Vermeyin !

 Alanında UZMAN olan Kanada Kültür Merkezi ile başvurunuzu ÜCRETSİZ olarak GÜVENLE ve Profesyonel Danışmanlarla gerçekleştirin.

BİLGİ FORMUNU buraya tıklayarak doldurun, profesyonel danışmanlarımız sizinle iletişime geçsin!

Kanada Uluslararası Dil Akademisi (ILAC), Kanada’daki en iyi bilinen İngilizce dil okullarından biridir. 20 yıl boyunca, ILAC uluslararası öğrencilere İngilizce programları, olağanüstü müşteri hizmetleri, heyecan verici sosyal etkinlikler ve dinamik bir atmosfer içeren tam bir öğrenme deneyimi sundu. Yakın zamanda yenilenen kampüslerimiz (Toronto’da beş, Vancouver’da dört) modern iç mekan tasarımına ve canlı bir öğrenme ortamına sahiptir.

Her yıl ILAC, 75’den fazla ülkeden binlerce öğrenciyi ağırlıyor ve okulda çok sayıda farklı öğrenci nüfusu yaratıyor.

ILAC, Genel İngilizce, Cambridge FCE ve CAE, İş İngilizcesi, TOEFL ve IELTS Sınav Hazırlığı, Üniversite Yolu, Genç Yetişkin Programları, GAP Yılı ve Lise programları gibi tüm seviyeler ve ihtiyaçlar için İngilizce programları sunmaktadır.

Yıllar boyunca, ILAC dünyanın dört bir yanından çok sayıda ödül almıştır ILAC’ın müşteri hizmetinde İngilizce öğretme ve mükemmeliyete olan bağlılığını kabul etmiştir.

“Vizyonumuz dünyanın en büyük dil okulu zinciri olmak değil. Vizyonumuz eğitimde dünyanın en saygın markası olmak. ”- Jonathan Kolber, Başkan Yardımcısı

Öğrencilerimizin% 97’si bir arkadaşıyla ILAC’ı tavsiye eder

ILAC öğrencilerinin% 70’i arkadaşları tarafından sevk edildi