IH Vancouver dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilere en kaliteli dil programları sunuyor. Deneyimli eğitmenler, güler yüzlü personel, çok çeşitli kurslar ve aktif bir sosyal program, IH Vancouver’ı eğitim için ideal bir yer haline getirmektedir.

Bize Danışmadan KARAR Vermeyin !

 Alanında UZMAN olan Kanada Kültür Merkezi ile başvurunuzu ÜCRETSİZ olarak GÜVENLE ve Profesyonel Danışmanlarla gerçekleştirin.

BİLGİ FORMUNU buraya tıklayarak doldurun, profesyonel danışmanlarımız sizinle iletişime geçsin!

 

Özel

Esnek

ingilizce

Akademik İngilizce / Üniversite Hazırlık İngilizcesi, İş İngilizcesi, Genel İngilizce, Grup Programları (İngilizce), IELTS Hazırlık, Diğer Programlar (İngilizce), Yaz veya Kış Etkinliği veya Kamp Programları (İngilizce), TOEFL Hazırlığı, TOEIC Hazırlığı, Cambridge Test Hazırlığı, İngilizce Özel Amaçlı (Tıbbi / Yasal / Teknik vb), Gençlik / Genç programları (İngilizce)


IH yol programı, öğrencilere Kuzey Amerika Üniversiteleri ve Kolejlerinde başarılı olmak için ihtiyaç duydukları dil ve kültürel becerileri kazandırmak için tasarlanmıştır.

Bu dersleri başarıyla tamamlayan öğrenciler, Kanada’da öğrenim için kabul edilebilir akademik düzeyde yazma, konuşma ve dinleme becerisi ile bitirilecektir.Aile yanında, kampüs içi (residence)