International House Vancouver  dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilere en kaliteli dil programları sunuyor. Deneyimli eğitmenler, güler yüzlü personel, çok çeşitli kurslar ve aktif bir sosyal program, International House Vancouver eğitim için ideal bir yer haline getirmektedir.

 

Özel

Esnek

ingilizce

Akademik İngilizce / Üniversite Hazırlık İngilizcesi, İş İngilizcesi, Genel İngilizce, Grup Programları (İngilizce), IELTS Hazırlık, Diğer Programlar (İngilizce), Yaz veya Kış Etkinliği veya Kamp Programları (İngilizce), TOEFL Hazırlığı, TOEIC Hazırlığı, Cambridge Test Hazırlığı, İngilizce Özel Amaçlı (Tıbbi / Yasal / Teknik vb), Gençlik / Genç programları (İngilizce)


IH yol programı, öğrencilere Kuzey Amerika Üniversiteleri ve Kolejlerinde başarılı olmak için ihtiyaç duydukları dil ve kültürel becerileri kazandırmak için tasarlanmıştır.

Bu dersleri başarıyla tamamlayan öğrenciler, Kanada’da öğrenim için kabul edilebilir akademik düzeyde yazma, konuşma ve dinleme becerisi ile bitirilecektir.Aile yanında, kampüs içi (residence)

 

Kanada Dil Okulu Fiyatları 2021 ‘e Özel Ücretlerle Başvurmak İçin Şimdi Bilgi Formunu Doldurun: Uzman Danışmanlarımız Sizinle İletişime Geçsin!

Kanada Kültür Merkezi ile başvuru yapan öğrencilerimizin ücretsiz Kanada göçmenlik değerlendirmesinden faydalandığını biliyor musunuz ? Sizde ücretsiz Kanada göçmenlik testine girmek için başvurularınızı bizimle gerçekleştirebilirsiniz.