Özel

Esnek

ingilizce

Akademik İngilizce / Üniversite Hazırlık İngilizcesi, İş İngilizcesi, Genel İngilizce, Grup Programları (İngilizce), IELTS Hazırlık, Diğer Programlar (İngilizce), Yaz veya Kış Etkinliği veya Kamp Programları (İngilizce), TOEFL Hazırlık, CanTEST Hazırlık


Kambriyen Koleji

CDI KolejiAile Yanı, Diğer

Bize Danışmadan KARAR Vermeyin !

 Alanında UZMAN olan Kanada Kültür Merkezi ile başvurunuzu ÜCRETSİZ olarak GÜVENLE ve Profesyonel Danışmanlarla gerçekleştirin.

BİLGİ FORMUNU buraya tıklayarak doldurun, profesyonel danışmanlarımız sizinle iletişime geçsin!

Hanson School of Language , Toronto şehir merkezinde, metro hattının yakınında ve yerel turistik yerlerin çoğundan birkaç dakika uzaklıkta stratejik bir konumda bulunan Kanada Dilinde dil eğitimi almış bir okuldur.

HSL’de, yerel ve uluslararası öğrenciler, güvenli ve misafirperver bir çok kültürlü ortamda İngilizce öğrenme fırsatı elde eder. Eşsiz sınıf içi inovasyon ve gerçek yaşam dili uygulama sistemimiz, öğrencilere dil öğrenme deneyimlerinden en iyi şekilde yararlanmaları için ihtiyaç duydukları öğrenme araçlarını sunar.

Fakülte ve personelin öğrenim yolculuğunda öğrencilerin ortakları olduğu küçük bir aile kültürüyle işbirliğine inanıyoruz.

Motivasyonumuz basit bir hedefe dayanmaktadır: Öğrenci Başarısı!